Örnek Siteler

Web sitesi kurmak isteyenler için hazırladığımız örnek siteler sayfamızı inceleyebilirsiniz. Örnek siteler tasarım olarak görünmektedir. İçeriklerinizi, resimlerinizi ve olmasını istediğiniz bölümleri istediğiniz gibi girebilirsiniz. Örnek sitelerimizin tamamında 4 farklı çeşit bulunmaktadır. Örneğin beğendiğiniz bir örnek siteyi 2 sütunlu, 3 sütunlu ya da sütunsuz olarak kullanabilirsiniz. Örneğin sitenizi sağ ve orta sütunlu olarak kullanabilirsiniz. Demo sayfamızda yer alan örnek siteler haricinde Referanslar sayfamızdan da bu tasarımlar ile hazırlanan siteleri görebilirsiniz.

Örnek Siteler İndir

Bilgikurumsal.com tarafından hazırlanan örnek siteleri indirmenize gerek yoktur. Tüm örnek siteler online yönetim paneli aracılığıyla kolayca düzenlenebilmektedir. 

Örnek Siteler Tasarımları

Örnek sitelerin tasarımlarını Demo sayfamızda görebilirsiniz. Birbirinden profesyonel web tasarım uzmanları tarafından hazırlanan örnek sitelerin tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Örnek Web Siteleri

Sektörünüze uygun örnek web siteleri sayesinde istediğiniz tasarımı kullanabilirsiniz. BiLgikurumsal.com'un alt yapısı joomla örnek siteler, wordpress örnek siteler, drupal örnek sitelerden farklı olarak tamamen özel olarak programlanmıştır.

Örnek sitelerin yer aldığı Demo sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar

2019-05-23 tarihinde toprak ertugrul yazdı:

bilgi ogrenmek istiyorum

Yorum Yaz

Güvenlik Kodunu yazınız.

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Whatsapp'tan Bilgi Al Detaylı Bilgi İçin Arayın