facebook

Genel Özellikler

Her İhtiyaca Uygun Paketler

Her İhtiyaca Uygun
Paketler

Bilgi Kurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri her bütçeye ve her ihtiyaca uygun olarak hazırlanmıştır. İhtiyacınıza en uygun paketi seçip internet sitenizi kurabilirsiniz. Paketlerimiz; istediğiniz zaman bir üst pakete geçebilme imkanı tanır. Paketlerin özellikleri paketler sayfasında detaylandırılmıştır. Tüm paket içeriklerine yönetim paneli, hosting ve e-mail dahildir. Site dili ve yönetim paneli dili Türkçe’dir ve farklı dillerde de kullanılabilir. İhtiyacınıza en uygun pakete karar verdiyseniz Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek müşteri temsilcilerimize dönemsel olarak tanımlanan özel indirimlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Akıllı SEO ile Siteniz
Google'da Zirvede!

Hazır site sistemlerinde en iyi SEO'ya sahibiz! Kendi özel yazılımız ile Google'da üst sıralarda yer almak için gerekli site içi ayarlamalar otomatik olarak ayarlanmaktadır. Siteniz kurulduğu anda ping, arama motorlarına ekleme, dizinlere ekleme gibi işlemler yine özel yazılımımız ile otomatik olarak yapılmaktadır. SEO uyumlu linkler, her sayfa için girilebilecek başlık, anahtar kelime, açıklama alanları, sadece anasayfa için girilebilecek özel alanlar mevcuttur. Favicon, Google webmaster tools doğrulama kodu alanı, Google analytics doğrulama alanı gibi alanlar mevcuttur.

SEO Özellikleri

Akıllı SEO ile Siteniz Google'da Zirvede!
Düşük Fiyat Garantisi

Düşük Fiyat
Garantisi

İnternet siteniz kurulduktan sonra kullandığınız yıl içerisinde ve sonrasında sürpriz ücretlendirmelerle karşılaşmazsınız. Hizmetinizin süresi bittikten sonra yenileme ücretlerinde maksimum enflasyon oranlarında artış olur ya da hiç olmaz. Bilgi Kurumsal’da sizlere vaad edilen hizmetlerin hiçbir zaman daha azı sunulmaz her zaman fazlası verilir. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada gelir.

Kalitemize Güveniyoruz
Geri İade Garantisi

Kalitemize güveniyoruz! Sözleşme imzaladıktan sonra sözleşmeyi dayatarak iade edemezsiniz demiyoruz. Tercih edeceğiniz firmada bu koşulu sizin de aramanızı istiyoruz. İnternet sitenizi satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde memnun kalmazsanız herhangi bir neden belirtmeden ücret iade talebinde bulunabilirsiniz. İade koşulları iade koşulları sayfamızda belirtilmiştir.

Kalitemize Güveniyoruz Geri İade Garantisi
Çok Dilli Altyapı

Çok Dilli
Altyapı

İnternet sitenizi isteğe bağlı şekilde farklı dillerde de yayınlayabilirsiniz. Yönetim panelinin dilini de kolayca değiştirebilirsiniz. 80'den fazla seçebileceğiniz dil seçeneği mevcuttur. Başlıca desteklenen diller: İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Farsça, Fransızca, Çince, İtalyanca’dır. Sitenizi çok dilli yapıda kullanarak ayrı ayrı siteler oluşturabilirsiniz. Ayrıca Google Translate aracılığıyla çok dilli web sitesi altyapısını da anında kullanabilirsiniz.

Ücretsiz
Teknik Destek

En iyi sistem yöneticisi en az çalışandır. Eğer bir yazılımda sorun varsa günün 24 saati sistem yöneticisi çalışmak zorunda kalır. Yılların verdiği deneyim ile yazılımımız stabil bir şekilde çalışmaktadır ve binlerce web sitesi aynı anda kesintisiz bir şekilde yayınlanmaktadır. Herhangi bir zamanda internet sitenizde çökme, kapanma gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Sitenizi yönetmek ile ilgili teknik destek ihtiyacınız olabilir. İhtiyaç duyduğunuz her an teknik ekibimiz telefon, e-mail ve ticket sistemi ile yanınızda.

Müşteri Hizmetleri

Ücretsiz Teknik Destek

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

20.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara