facebook

E-İhracat

Bilgi E-İhracat ile
dünyaya açılın

Bilgi E-İhracat ile ürünlerinizi tüm dünyaya satabilirsiniz. Müşteri portföyünüzü genişleterek, gelirlerinizi yükseltebilirsiniz.

Güçlü e-ihracat modüllerimiz ile kolayca ihracat yapabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin E-İhracat Paketleri

E-ihracat

E-İhracat Nedir?

E-ticaret yolu ile yurt dışına herhangi bir ürün ya da hizmet satışını ifade eden ihracat modeline e-ihracat denir. Mikro ihracat kuralları uygulanarak, E-Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) ile yurt dışındaki müşteriye ürün ve hizmet sağlanması olarak da tanımlanabilir. Daha da kısa ifade etmek gerekirse "geleneksel ihracatın elektronik destekli hali" diyebiliriz.

Ürünler ve hizmetler e-ticaret sitesi ya da online pazaryerleri aracılığıyla yurt dışındaki online tüketiciye kolayca satışı yapılabilmektedir. E-ihracat, geleneksel ihracattaki birçok prosedürü ortadan kaldırarak yurt dışına satış yapılasını sağlar. Bu nedenle geleneksel ihracata göre daha çok avanjı bulunmaktadır.

Bilgi E-İhracat Genel Özellikleri

E-İhracat paketlerimizi kullanarak dünyanın her yerine satış yapın

Çeviri Seçenekleri Translate modülü sayesinde 80'den fazla dilin otomatik çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz manuel çeviri ile ayrı ayrı çevirilerinizi yönetebilirsiniz.
Para Birimleri Dünya üzerinde bulunan tüm para birimleriyle satış yapabilirsiniz. Resmi olarak 160'dan fazla olan tüm para birimleri desteklenmektedir. Kurlar otomatik güncellenir.
Ödeme Sistemleri Kapıda ödeme, havale ve EFT'nin yanı sıra Türkiye'de kullandığınız tüm kredi kartı ödeme altyapıları aracılığıyla ödeme alabilirsiniz. Ayrıca Paypal gibi ödeme altyapıları da mevcuttur.
Konuma Göre Dil ve Para Seçimi Müşterilerinizin bulunduğu konuma göre dil seçeneklerini ve para birimlerini aktif edebilirsiniz. Lokasyona göre para birimleri otomatik çevrilebilmektedir.
Ülkeye Göre Vergilendirme Müşterilerinizin bulunduğu ülkeye göre farklı vergilendirme seçenekleri gösterebilirsiniz. Örneğin Türkiye için %18, Almanya için %20 KDV oranı belirleyerek tutara yansıtabilirsiniz.
Ülkeye Göre İçerik Ziyaretçilerinizin yerel diline göre anasayfanızı ve sitedeki bölümleri değiştirebilirsiniz. Her ülkeye özel farklı anasayfa yerleşimleri, farklı ürün blokları yayınlayabilirsiniz.
E-ihracat Teşvik & Hibeleri E-ihracat yapan şirketlere özel devletin sunmuş olduğu teşvik, hibe ve muafiyet gibi çeşitli desteklerinden yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz.
Tüm Kargo Firmaları Dilediğiniz ülkede dilediğiniz kargo firması ile çalışabilirsiniz. Kargo firmaları kolayca tanımlayabilirsiniz ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kargo Fiyatları Siparişlerin kargo fiyatlandırmalarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ağırlığa göre, mesafeye göre, tutar aralıklarına göre gibi seçeneklerle kargo fiyatı belirleyebilirsiniz.

Bilgi E-İhracat ile İşinizi Türkiye'nin Dışına Taşıyın!

Türkiye'de sattığınız ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm dünyaya sunun! Döviz ile gelir elde edin. Neden olmasın?

Ücretsiz Deneyin E-İhracat Paketleri

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

20.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara