facebook

Hazır Web Sitesi Bayilik

BilgiKurumsal Satış Ortağı Olun!

Müşterilerinize kurumsal web sitesi, e-ticaret web sitesi ve e-ihracat web sitesi ürünlerimizi sunun.
İster white-label(kendi markanız) ile istediğiniz fiyata satış yaparak kazanın isterseniz BilgiKurumsal markası ile satış yaparak komisyon kazanın.

Neden BilgiKurumsal Satış Ortağı Olmalısınız?

BilgiKurumsal iş ortağı olun bayilik avantajlarından yararlanarak yüksek kazançlar elde edin

White-Label Kurulan web sitelerinin telif alanı kısmına kendi markanızı yazabilirsiniz. Sitelerin ön yüzünde ve yönetim panellerinde BilgiKurumsal'a ait hiçbir ibare yer almaz.
Fiyat Serbesti Bayiler kendi satış fiyatlarını kendileri belirler. Satın aldığınız web sitelerini istediğiniz fiyata satabilirsiniz. BilgiKurumsal sizin satış fiyatlarınıza karışmaz.
İndirimli Fiyatlar BilgiKurumsal liste fiyatlarından farklı olarak ekstra indirimli bir şekilde satın alırsınız. Portföyünüzde bulunan aktif site sayısına göre indirim oranınız daha da artar.
Demo Siteler Müşterilerinize özel düzenlemeler yapabileceğiniz demo siteler oluşturabilirsiniz. Ücretsiz oluşturduğunuz demo siteleri istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.
Kendi Paketinizi Oluşturun Bayilerimize özel, her ürünümüz için tüm özellikleri içerisinde barındıran paket hazırladık. Siz de bu özellikleri kullanarak kendi paketlerinizi oluşturabilirsiniz.
Yardım Sayfası Bayilerimize özel, yardım içeriklerini ve yardım videolarını içerisinde barındıran yardım sayfası sunuyoruz. Bu sayede teknik destek hizmetini kolaylaştırabilirsiniz.
Binlerce İşletmenin Tercihi 2012 yılından bu yana 20.000'nin üzerinde işletmenin tercih ettiği marka olduk. Sektör tecrübemizle ve hiç bitmeyen enerjimizle her zaman yanınızdayız.
Geniş Ürün Yelpazesi Müşterilerinizin taleplerini tek bir yerden karşılayın. Kurumsal web sitesi, e-ticaret web sitesi ve e-ihracat web sitesi ürünlerimizle geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.
Ömür Boyu Kazanç Sattığınız web sitesi ürünlerinden gelir elde etmenin yanında web sitelerinin yıllık yenilemelerinden de ömür boyu pasif gelir elde etme imkanına sahip olacaksınız.
Bayi Eğitimleri BilgiKurumsal panel kullanımı, paket özellikleri, müşteri yönetimi gibi konularda bayilerimize eğitimler veriyoruz. Tecrübemizi bayilerimize aktarıyoruz.
Yüksek Kazanç Fırsatı BilgiKurumsal ürün satışlarından elde edilen gelirin yanında, site kurulumu, özel tasarım, içerik girişi gibi ek hizmetler verilerek daha fazla kazanç elde etme imkanı sağlıyoruz.
Teknik Destek Teknik departmanımız ile her zaman bayilerimize destek oluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana gerek telefonse gerekse ticket sistemi ile kesintisiz teknik destek veriyoruz.

Bayilik Başvuru Formu

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

BilgiKurumsal Sales Partner Programına Katılın

Her zaman düşük fiyat politikası izliyoruz. Web sitesi ürünlerimizi daha çok satın daha çok kazanın.

0850 309 70 95 Whatsapp

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara