facebook

E-İhracat Paketleri

11. Yıl   15.000 Web Sitesi
Anahtar Teslim E-İhracat Kampanyası
Kobi Destek Paketi kapsamında Anahtar Teslim Exclusive Paket e-ihracat sitesi sadece 6.000 ₺!
Kobi Destek Paketi Kampanyasında Son Gün 29 Eylül!
GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE

Global

8.000₺

400₺ /ayda

4.800₺

Demoyu İncele

Max

11.000₺

550₺ /ayda

6.600₺

Demoyu İncele

+3 Ay Ek Lisans

Exclusive

25.500₺

500₺ /ayda

6.000₺

Demoyu İncele

Genel Özellikler
E-Ticaret VIP Paket Özellikleri E-Ticaret VIP paketinin sahip olduğu tüm e-ticaret özellikleri e-ihracat paketlerinde ücretsizdir.
Bilgi Set-Up Kurulum aşamasında ürün/hizmet/sayfa girişi, logo, fotoğraf, iletişim bilgilerinizin yerleştirilmesi ve ayarların yapılması konusunda birebir destek verilir. (2.000 ₺ Değerinde)
  Hediye!!
Chrome & Mobil Bildirim Sistemi Push notification sistemi ile chrome ve mobil ziyaretçilerinize bildirimler gönderebilirsiniz.
  Hediye!!
Yurt Dışı Satış Yurt dışına satış yapabilme altyapısı.
Türkiye Satış Yurtdışı ile birlikte aynı anda Türkiye'ye de satış yapabilme altyapısı.
Yabancı Dil E-Ticaret sitenizi yayınlayabileceğiniz diller.
Tek Dil
Türkçe +2 Dil
Türkçe +4 Dil
Otomatik Dil Çeviri Sistemi Translate modülü aracılığıyla 80'den fazla dilin otomatik çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz manuel çeviri ile ayrı ayrı çevirilerinizi yönetebilirsiniz.
Opsiyonel
Özel Dil Çeviri Sistemi E-ticaret siteniz de yer alan tüm alanları ayrı ayrı yönetebileceğiniz çeviri sistemi.
Instagram Son Gönderiler Instagram sayfanızdaki gönderiler otomatik olarak web sitenizde gösterilir.
Opsiyonel
Mağazadan Satış Modülleri Ürününüzü mağazadan da satabilmek için gerekli olan modül.
160'tan Fazla Para Birimi Dünya üzerinde bulunan tüm para birimleriyle satış yapabilirsiniz. Resmi olarak 160'dan fazla olan tüm para birimleri desteklenmektedir. Kurlar otomatik güncellenir.
Google Ads Hesabı Kurulumu Google'a reklam vermek isteyenler için temel kurulumu uzman ekibimiz tarafından yapılır.
Opsiyonel
Çoklu Para Birimi İle Satış Aynı anda birden fazla para birimi ile satış yapabilirsiniz.
Çoklu Dil SEO Özellikleri Farklı dillere ait içeriklerinizi SEO uyumlu bir şekilde yayınlayabilirsiniz.
Ülke ve Bölge Tanımlama Mevcut ülkeleri ve bölgeleri düzenleyebilirsiniz. Yeni ülkeler ve bölgeler tanımlayabilirsiniz.
Ülke ve Para Birimine Göre Fiyatlandırma Ülkelere ve para birimlerine göre ürün fiyatlandırma.
Otomatik Kullanıcı Karşılama Kullanıcılarınız e-ticaret sitenizi ziyeret ettiğiklerinde karşılama pop-up'ı açabilirsiniz.
Lokasyona Göre Kullanıcı Karşılama Ziyaretçilerinizin yerel diline göre anasayfanızı ve sitedeki bölümleri değiştirebilirsiniz. Her ülkeye özel farklı anasayfa yerleşimleri, farklı ürün blokları yayınlayabilirsiniz.
Lokasyona Göre Dil ve Para Seçimi Ziyaretçilerinizin bulunduğu konuma göre dil seçeneklerini ve para birimlerini aktif edebilirsiniz. Lokasyona göre para birimleri otomatik çevrilebilmektedir.
Panelden Sipariş Oluşturma Yönetim panelinizde siz de sipariş oluşturabilirsiniz.
Ürün Satış Limitlendirme Ürün satışlarına alt ve üst limitler koyabilirsiniz.
Ülke Bazlı Vergilendirme Müşterilerinizin bulunduğu ülkeye göre farlı vergilendirme seçenekleri sunabilirsiniz. Örnek: Türkiye için %18, Almanya için %20 KDV oranı belirleyerek tutara yansıtabilirsiniz.
Vergi Kuralları Yönetimi Ürünlere göre vergi kuralları belirleyebilirsiniz. Örnek: Gıda ürünleri için %8, diğer ürünler için %18.
Yerel Banka Entegrasyonları Ülkelerin yerel bankalarına ait sanal pos altyapılarını kullanabilirsiniz.
Opsiyonel
Ödeme Sistemleri Entegrasyonları Dünyaca ünlü ödeme sistemleri aracılığıyla yurtdışından ödeme alabilirsiniz. Türkiye'de yer alan ve yurtdışından ödeme alma imkanı sunan ödeme kuruluşlarının altyapılarını da kullanabilirsiniz. Desteklenen ödeme kuruluşlarından bazıları: Paypal, Stripe, Square, 2Checkout
192 Ülkeye Teslimat Dünyanın her yerine ürün teslimatı yapabileceğiniz altyapı.
Kargo Takip Modülü İstediğiniz ülkede istediğiniz kargo firması ile çalışabilirsiniz. Kargo firmalarını tanımlayabilirsiniz. Müşterileriniz gönderilerini kolayca takip edebilirler.
Gelişmiş Kargo Seçenekleri Siparişlerin kargo fiyatlandırmalarını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ağırlığa göre, mesafeye göre, tutar aralıklarına göre gibi seçeneklerle kargo fiyatı belirleyebilirsiniz.
Tüm Kartlara 12 Ay Taksit İmkanı

Tüm Kartlara Taksit İmkanı

E-İhracat Referanslarımızdan Bazıları

E-ihracat yazılımımızı kullanan müşterilerimizden bazıları.

Sık Sorulan Sorular

1. BilgiKurumsal bir Anonim Şirkettir: Tüm ticari bilgilerimizi, adres ve telefon bilgilerimizi iletişim sayfamızda görebilirsiniz.
2. BilgiKurumsal Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ndedir: Şirketimiz Türkiye'nin önde gelen teknoparklarından biri olan Yıldız Teknopark'ta yer almaktadır ve sürekli AR-GE faaliyetleri yürütmektedir.
3. Onaylı Projeler: Teknopark içerisinde yürüttüğümüz AR-GE projesi kapsamında "Bilgi Kurumsal İnternet İçerik Yönetim Sistemi" ve "Bilgi Kurumsal CMS – E-Commerce System" isimli projemiz T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmış ve proje bitirme belgesi alınmıştır. "Bilgi Kurumsal E-Export System" isimli projemizin de çalışmaları onaylanmış ve AR-GE faaliyetleri devam etmektedir.
4. Uzman Ekip: Mühendis, öğretmen gibi uzmanlardan oluşan yazılım, teknik destek ve pazarlama birimimiz ile birlikte her zaman bize ulaşabilirsiniz.
5. BilgiKurumsal binlerce web sitesine hizmet vermektedir: Web sitesi ve e-ticaret sitesi ürünü ile binlerce web sitesine hizmet vermektedir. Referanslarımızdan bazılarını referanslarımız sayfamızda görebilirsiniz.

E-ticaret yolu ile yurtışına herhangi bir ürün ya da hizmet satışını ifade eden ihracat modeline e-ihracat denilmektedir. Mikro ihracat kuralları uygulanarak, E-Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) ile yurt dışındaki müşteriye ürün ve hizmet sağlanması olarak da ifade edilebilir. Daha da kısa ifade etmek gerekirse "geleneksel ihracatın elektronik destekli online hali" diyebiliriz.

Ürünler ve hizmetler e-ihracat sitesi ya da online pazaryerleri aracılığıyla yurt dışındaki online tüketiciye kolayca satılabilmektedir. E-ihracat, geleneksel ihracattaki birçok prosedürü ortadan kaldırarak yurt dışına satış yapılasını sağlar. Bu nedenle geleneksel ihracata göre daha avantajlıdır.

E-ihracat yaparak döviz geliri elde edersiniz. Yurtdışına satış yaptığınızda uluslararası bilindik bir marka olma fırsatı yakayabilirsiniz. Ayrıca e-ihracat desteklerinden yararlanma imkanınız olur.

Yurtdışına yönelik e-ihracat sitenizi kurarak e-ihracat yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca yurtdışında bulunan pazaryerlerinde mağaza oluşturabilirsiniz.

BilgiKurumsal yalnızca e-ihracat yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özel yazılım geliştirmektedir. Bu yazılım birçok e-ihracat entegrasyonlarını içerisinde barındırır.

BilgiKurumsal ile 160'dan fazla para birimi ile ödeme alabilirsiniz. Aldığınız ödemeler Avrupa Merkez Bankası'nın güncel kurlarıyla farklı para birimlerine dönüştürebilirsiniz.

Bir e-ihracat sitesinin yapımı ortalama 1 hafta, 1 ay gibi zaman alabilmektedir. BilgiKurumsal olarak geliştirdiğimiz e-ihracat yazılımı ile bir e-ihracat sitesinde ihtiyaç duyulan her şey önceden hazırlanmıştır. Bu sayede 1 gün gibi kısa bir zamanda e-ihracat sitesi kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Hızlı bir şekilde e-ihracat sitesi kurulumu sağlayan sistemimiz sayesinde çok fazla e-ihracat sitesine hizmet vermekteyiz. Ayrıca yurtdışına açılmak isteyen kobilerimizi desteklemek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak maksadıyla fiyatlarımızı uygun tutmaktayız. Bu nedenlerden ötürü fiyatlarımız uygundur.

Hayır. Tüm e-ihracat siteleri kendi özel sunucularımızda özel bir sistemle barındırılmaktadır ve farklı hostinglerde kullanılamamaktadır. Verdiğimiz hizmette hosting ücretsiz olduğu için ekstra hosting ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır.

Evet. info@siteadi.com gibi alan adınızın uzantısının bulunduğu mail adresleri açabilirsiniz.

Online kredi kartı, banka hesap kartı, havale, eft, posta çeki ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler 3d ve SSL ile korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Havale ile yapacağınız ödemelerde ödeme bildiriminde bulunmanız işleminizi hızlandıracaktır.

E-ihracat site yönetim panelimiz tamamen Türkçe'dir. Müşterilerimizin en kolay şekilde yönetebilmesi için her ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmıştır. Genel kullanım videoları, yardım videoları, her alanın yanında açıklamaları ve konu anlatımları mevcuttur. Ayrıca takıldığınız yerlerde ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Evet. Arama motoru için gerekli site içi ayarlamalar sistem tarafından otomatik olarak ayarlanmaktadır.

BilgiKurumsal, e-ihracat sitenizin kurulum aşamasında ve sonrasında sizlere yardımcı oluyor. Telefon ile destek hattının yanında 7/24 destek(ticket) sistemi sayesinde destek alabilirsiniz. Ayrıca Bilgi Set-Up hizmeti kapsamında e-ihracat sitenizin genel ayarlarının yapılmasına, ürün ve içerik girişlerinize birebir destek oluyoruz. E-ihracat ile ilgili tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hayır. E-Ticaret VIP isimli e-ticaret sitesi paketlerimizin özellikleri çok fazla olduğu için e-ihracat paket sayfasına tekrar eklenmemiştir. E-ticaret paketleri sayfasında yer alan VIP paket özellikleri e-ihracat paketlerinde standart gelir. Ek bir ücret ödemezsiniz. Yalnızca e-ihracat paket fiyatını ödersiniz.

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

15.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara