facebook

E-İhracat Paketleri ve Fiyatları

12. Yıl   20.000 Web Sitesi
E-İhracat Sitesi Paketlerinde %40 İndirim
Kobi Destek Paketi Kampanyasında Son Gün 12 Temmuz!
GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE

Global

12.000₺

600₺ /ayda

7200₺

Demoyu İncele
Satın Al

Max

16.000₺

800₺ /ayda

9600₺

Demoyu İncele
Satın Al

Fırsat!

Exclusive

20.000₺

1000₺ /ayda

12000₺

Demoyu İncele
Satın Al

Genel Özellikler
E-Ticaret Diamond Paket Özellikleri E-Ticaret Diamond paketinin sahip olduğu tüm e-ticaret özellikleri e-ihracat paketlerinde ücretsizdir.
BilgiKurumsal Set-Up Kurulum aşamasında ürün/hizmet/sayfa girişi, logo, fotoğraf, iletişim bilgilerinizin yerleştirilmesi ve ayarların yapılması konusunda birebir destek verilir.
BilgiKurumsal Ai   Türkiye'de İlk ve Tek Yapay zeka ile içeriklerinizi kolayca üretin. BilgiKurumsal Ai sayesinde ürün açıklamaları gibi içeriklerinizi yapay zekaya oluşturun.
Chrome & Mobil Bildirim Sistemi Push notification sistemi ile chrome ve mobil ziyaretçilerinize bildirimler gönderebilirsiniz.
Yurt Dışı Satış Yurt dışına satış yapabilme altyapısı.
Türkiye Satış Yurtdışı ile birlikte aynı anda Türkiye'ye de satış yapabilme altyapısı.
Yabancı Dil E-Ticaret sitenizi yayınlayabileceğiniz diller.
Tek Dil
Türkçe +2 Dil
Türkçe +4 Dil
Otomatik Dil Çeviri Sistemi Translate modülü aracılığıyla 80'den fazla dilin otomatik çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz manuel çeviri ile ayrı ayrı çevirilerinizi yönetebilirsiniz.
Opsiyonel
Özel Dil Çeviri Sistemi E-ticaret siteniz de yer alan tüm alanları ayrı ayrı yönetebileceğiniz çeviri sistemi.
Instagram Son Gönderiler Instagram sayfanızdaki gönderiler otomatik olarak web sitenizde gösterilir.
Mağazadan Satış Modülleri Ürününüzü mağazadan da satabilmek için gerekli olan modül.
160'tan Fazla Para Birimi Dünya üzerinde bulunan tüm para birimleriyle satış yapabilirsiniz. Resmi olarak 160'dan fazla olan tüm para birimleri desteklenmektedir. Kurlar otomatik güncellenir.
Google Ads Hesabı Kurulumu Google'a reklam vermek isteyenler için temel kurulumu uzman ekibimiz tarafından yapılır.
Çoklu Para Birimi İle Satış Aynı anda birden fazla para birimi ile satış yapabilirsiniz.
Çoklu Dil SEO Özellikleri Farklı dillere ait içeriklerinizi SEO uyumlu bir şekilde yayınlayabilirsiniz.
Ülke ve Bölge Tanımlama Mevcut ülkeleri ve bölgeleri düzenleyebilirsiniz. Yeni ülkeler ve bölgeler tanımlayabilirsiniz.
Ülke ve Para Birimine Göre Fiyatlandırma Ülkelere ve para birimlerine göre ürün fiyatlandırma.
Otomatik Kullanıcı Karşılama Kullanıcılarınız e-ticaret sitenizi ziyaret ettiklerinde karşılama pop-up'ı açabilirsiniz.
Lokasyona Göre Kullanıcı Karşılama Ziyaretçilerinizin yerel diline göre anasayfanızı ve sitedeki bölümleri değiştirebilirsiniz. Her ülkeye özel farklı anasayfa yerleşimleri, farklı ürün blokları yayınlayabilirsiniz.
Lokasyona Göre Dil ve Para Seçimi Ziyaretçilerinizin bulunduğu konuma göre dil seçeneklerini ve para birimlerini aktif edebilirsiniz. Lokasyona göre para birimleri otomatik çevrilebilmektedir.
Panelden Sipariş Oluşturma Yönetim panelinizde siz de sipariş oluşturabilirsiniz.
Ürün Satış Limitlendirme Ürün satışlarına alt ve üst limitler koyabilirsiniz.
Ülke Bazlı Vergilendirme Müşterilerinizin bulunduğu ülkeye göre farlı vergilendirme seçenekleri sunabilirsiniz. Örnek: Türkiye için %18, Almanya için %20 KDV oranı belirleyerek tutara yansıtabilirsiniz.
Vergi Kuralları Yönetimi Ürünlere göre vergi kuralları belirleyebilirsiniz. Örnek: Gıda ürünleri için %8, diğer ürünler için %18.
Yerel Banka Entegrasyonları Ülkelerin yerel bankalarına ait sanal pos altyapılarını kullanabilirsiniz.
Opsiyonel
Ödeme Sistemleri Entegrasyonları Dünyaca ünlü ödeme sistemleri aracılığıyla yurtdışından ödeme alabilirsiniz. Türkiye'de yer alan ve yurtdışından ödeme alma imkanı sunan ödeme kuruluşlarının altyapılarını da kullanabilirsiniz. Desteklenen ödeme kuruluşlarından bazıları: Paypal, Stripe, Square, 2Checkout
192 Ülkeye Teslimat Dünyanın her yerine ürün teslimatı yapabileceğiniz altyapı.
Kargo Takip Modülü İstediğiniz ülkede istediğiniz kargo firması ile çalışabilirsiniz. Kargo firmalarını tanımlayabilirsiniz. Müşterileriniz gönderilerini kolayca takip edebilirler.
Gelişmiş Kargo Seçenekleri Siparişlerin kargo fiyatlandırmalarını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ağırlığa göre, mesafeye göre, tutar aralıklarına göre gibi seçeneklerle kargo fiyatı belirleyebilirsiniz.
Tüm Kartlara 12 Ay Taksit İmkanı

Tüm Kartlara Taksit İmkanı

E-İhracat Referanslarımızdan Bazıları

E-ihracat yazılımımızı kullanan müşterilerimizden bazıları.

Sık Sorulan Sorular

1. BilgiKurumsal E-İhracat bir Anonim Şirkettir: Tüm ticari bilgilerimizi, adres ve telefon bilgilerimizi iletişim sayfamızda görebilirsiniz.
2. BilgiKurumsal E-İhracat Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ndedir: Şirketimiz Türkiye'nin önde gelen teknoparklarından biri olan Yıldız Teknopark'ta yer almaktadır ve sürekli AR-GE faaliyetleri yürütmektedir.
3. Onaylı Projeler: Teknopark içerisinde yürüttüğümüz AR-GE projesi kapsamında "Bilgi Kurumsal İnternet İçerik Yönetim Sistemi" ve "Bilgi Kurumsal CMS – E-Commerce System" isimli projemiz T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmış ve proje bitirme belgesi alınmıştır. "Bilgi Kurumsal E-Export System" isimli projemizin de çalışmaları onaylanmış ve AR-GE faaliyetleri devam etmektedir.
4. Uzman Ekip: Mühendis, öğretmen gibi uzmanlardan oluşan yazılım, teknik destek ve pazarlama birimimiz ile birlikte her zaman bize ulaşabilirsiniz.
5. BilgiKurumsal E-İhracat binlerce web sitesine hizmet vermektedir: Web sitesi ve e-ticaret sitesi ürünü ile binlerce web sitesine hizmet vermektedir. Referanslarımızdan bazılarını referanslarımız sayfamızda görebilirsiniz.

E-ticaret yolu ile yurtışına herhangi bir ürün ya da hizmet satışını ifade eden ihracat modeline e-ihracat denilmektedir. Mikro ihracat kuralları uygulanarak, E-Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) ile yurt dışındaki müşteriye ürün ve hizmet sağlanması olarak da ifade edilebilir. Daha da kısa ifade etmek gerekirse "geleneksel ihracatın elektronik destekli online hali" diyebiliriz.

Ürünler ve hizmetler e-ihracat sitesi ya da online pazaryerleri aracılığıyla yurt dışındaki online tüketiciye kolayca satılabilmektedir. E-ihracat, geleneksel ihracattaki birçok prosedürü ortadan kaldırarak yurt dışına satış yapılasını sağlar. Bu nedenle geleneksel ihracata göre daha avantajlıdır.

E-ihracat yaparak döviz geliri elde edersiniz. Yurtdışına satış yaptığınızda uluslararası bilindik bir marka olma fırsatı yakayabilirsiniz. Ayrıca e-ihracat desteklerinden yararlanma imkanınız olur.

Yurtdışına yönelik e-ihracat sitenizi kurarak e-ihracat yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca yurtdışında bulunan pazaryerlerinde mağaza oluşturabilirsiniz.

Evet. BilgiKurumsal yazılımları Teknopark'ta geliştirildiği için 4691 Sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Uygulama Yönetmeliği ve 3065 Sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu kapsamında KDV oranı %0'dır.

1. Kurulum: Satın alma işleminiz sonrasında teknik destek ekibimiz sizinle iletişime geçmektedir. Web sitenizin kurulumu ile ilgili sizden gerekli bilgileri alıp işleyiş ile ilgili bilgilendirmeler yapılmaktadır. Web siteniz kurulduktan sonra giriş bilgileri SMS ve e-mail ile gönderilmektedir.
2. BilgiKurumsal Set-Up: Müsait olduğunuz bir tarih ve saatte BilgiKurumsal Set-Up için randevu ayarlanmaktadır. Randevu tarihinde teknik destek uzmanımız bilgisayarınıza uzaktan bağlantı sağlamak için sizinle iletişime geçmektedir. Uzaktan bağlantı esnasında web siteniz ana hatlarıyla oluşturularak, genel panel kullanım eğitimi verilmektedir. Bu esnada dilediğiniz soruları sorabilir ve yanıtını anında alabilirsiniz. Bu eğitimde web siteniz ile ilgili birçok ayar yapılmaktadır. İhtiyaç halinde tekrar randevu talep edebilirsiniz.
3. Destek Sistemi: İstediğiniz her an, sınırsız sayıda, destek sistemi üzerinden yazılı olarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.
4. Telefon ile Destek: Mesai saatleri içerisinde teknik destek hattımızı arayarak telefon ile teknik destek alabilirsiniz.
5. BilgiKurumsal Akademi: BilgiKurumsal Akademi'de belirli aralıklarla düzenlenen eğitimlere katılım sağlayabilirsiniz.

Evet. Demo sürümünü ücretsiz 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. Demo incelemesi ile birlikte yönetim paneli, sipariş yönetimi, ürün yönetimi gibi birçok alanı detaylı olarak görebilirsiniz.

Evet. Tema ayarlarına ek olarak istediğiniz css ve javascript kodunu ekleyip tasarımda düzenlemeler yapabilirsiniz.

Evet. Yönetim paneli üzerinden tema ayarlarını çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Evet. Sınırsız sayıda ürün yüklemesi yapabilirsiniz.

E-İhracat sitesi fiyatları yıllık olarak ödenmektedir. Yenileme fiyatları ilk yıl ödenen fiyattan daha düşüktür. Yıllık yenileme fiyatlarına, satın aldığınız pakete göre alan adı, hosting, e-mail, ssl, teknik destek ve lisans bedeli dahildir. Kurulduğumuz günden bu yana yıllık artış minimum oranda yapılmaktadır. Yıllık yenileme fiyatlarımız her zaman sektör fiyatlarının altındadır. Bu nedenle binlerce müşterimiz yıllardır bizimle çalışmaya devam etmektedir.

BilgiKurumsal E-İhracat yalnızca e-ihracat yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özel yazılım geliştirmektedir. Bu yazılım birçok e-ihracat entegrasyonlarını içerisinde barındırır.

BilgiKurumsal E-İhracat ile 160'dan fazla para birimi ile ödeme alabilirsiniz. Aldığınız ödemeler Avrupa Merkez Bankası'nın güncel kurlarıyla farklı para birimlerine dönüştürebilirsiniz.

1. Bir e-ihracat sitesinin yapımı ortalama 1 hafta, 1 ay gibi zaman alabilmektedir. BilgiKurumsal E-İhracat olarak geliştirdiğimiz e-ihracat yazılımı ile bir e-ihracat sitesinde ihtiyaç duyulan her şey önceden hazırlanmıştır. Bu sayede 1 gün gibi kısa bir zamanda e-ihracat sitesi kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Hızlı bir şekilde e-ihracat sitesi kurulumu sağlayan sistemimiz sayesinde binlerce e-ihracat sitesine hizmet vermekteyiz. Bu nedenden ötürü fiyatlarımız uygundur.
2. BilgiKurumsal olarak kurumsal web sitesi, e-ticaret, e-ihracat gibi güçlü ürünlerilerimiz bulunmaktadır. Şirket stratejimiz nedeniyle müşteri memnuniyetine ve bağlılığına önem vermekteyiz. Müşterilerimizin farklı dijital ihtiyaçlarını şirketimizden karşılamalarını sağlamaktayız. Bu nedenden ötürü fiyatlarımız uygundur.
3. Teknopark'ta yer alan bir şirket olmamız nedeniyle KDV muafiyetimiz bulunmaktadır. Bu nedenden ötürü fiyatlarımız uygundur.
4. Yıllardır bizimle çalışan ve sayısı her geçen gün artan 15.000+ müşterimiz bulunmaktadır. Her yıl bünyemize binlerce web sitesi katılmaktadır. Bu nedenden ötürü fiyatlarımız uygundur.
5. İstanbul'un hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında ofisimiz bulunmaktadır. Türkiye'nin en büyük teknoparkı Yıldız Teknopark'ta geliştirdiğimiz özel yazılımlar sayesinde çok fazla web sitesini düşük maliyetle, sorunsuz bir şekilde taşıma kapasitesine sahibiz. Bu nedenden ötürü fiyatlarımız uygundur.

Hayır. Tüm e-ihracat siteleri kendi özel sunucularımızda özel bir sistemle barındırılmaktadır ve farklı hostinglerde kullanılamamaktadır. Verdiğimiz hizmette hosting ücretsiz olduğu için ekstra hosting ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır.

Evet. info@siteadi.com gibi alan adınızın uzantısının bulunduğu mail adresleri açabilirsiniz.

Online kredi kartı, banka hesap kartı, havale, eft, posta çeki ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler 3d ve SSL ile korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Havale ile yapacağınız ödemelerde ödeme bildiriminde bulunmanız işleminizi hızlandıracaktır.

E-ihracat site yönetim panelimiz tamamen Türkçe'dir. İsterseniz yönetim panelini dilini değiştirebilirsiniz. Müşterilerimizin en kolay şekilde yönetebilmesi için her ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmıştır. Genel kullanım videoları, yardım videoları, her alanın yanında açıklamaları ve konu anlatımları mevcuttur. Ayrıca takıldığınız yerlerde ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Evet. Arama motoru için gerekli site içi ayarlamalar sistem tarafından otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Hayır. E-Ticaret Diamond isimli e-ticaret sitesi paketlerimizin özellikleri çok fazla olduğu için e-ihracat paket sayfasına tekrar eklenmemiştir. E-ticaret paketleri sayfasında yer alan Diamond paket özellikleri e-ihracat paketlerinde standart gelir. Ek bir ücret ödemezsiniz. Yalnızca e-ihracat paket fiyatını ödersiniz.

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

20.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara