facebook

Gelişmiş Modüller

Sayfa Modülü

Sayfa
Modülü

İnternet sitenizde sınırsız sayfa oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sayfaları düzenleyebilir, silebilir, aktif ya da pasif duruma getirebilirsiniz. Sayfalarınıza şifre koyabilir, sadece üyelerinizin görmesini sağlayabilir, sayfa resmi yükleyebilir, yorumlara açık yapabilirsiniz.

  • Gelişmiş sayfa yönetimi
  • Sayfa seçenekleri

Kategori
Modülü

İnternet sitenizde sınırsız kategori ve alt kategori oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sayfalara yine sınırsız sayfa ekleyebilirsiniz. Kategorilerin gelişmiş gösterim türleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kategorilere özel kapak fotoğrafları yükleyebilirsiniz. Kategorilere eklenen içerikleri anasayfanızda ya da herhangi bir sayfa blok olarak gösterebilirsiniz.

  • Kategori yönetimi
  • Alt kategori yönetimi
  • Kategori gösterim türleri
  • Kategoriye özel bloklar

Kategori Modülü
Yorum Modülü

Yorum
Modülü

Ziyaretçileriniz sayfalarınıza yorum yapabilirler. Ziyaretçilerinizin yaptığı yorumlar yönetici onayından sonra ilgili sayfanın altında listelenmektedir. Yorum yapılabilecek içerikleri kendiniz seçebilirsiniz.

  • Yorum yönetimi
  • Onaylı yorumlar

Sayfa Şifreleme
Modülü

Sayfalarınıza özel şifreler koyarak sadece şifreyi bilen kullanıcıların o sayfayı görüntülemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sadece sitenize üye olanların görmesini istediğiniz sayfalar oluşturabilirsiniz.

  • Şifreli sayfalar
  • Her sayfaya özel şifre belirleme

Sayfa Şifreleme Modülü
WebP Modülü

WebP
Resim Modülü

WebP’nin ne olduğunu, ne işe yaradığını ve önemini bir çok web sitesi sahibi bilmemektedir. WebP Google’ın tavsiye ettiği .jpg, .png gibi yeni nesil bir resim formatıdır. Bir internet sitesinde yer alan resimleri sıkıştırarak resimlerin boyutlarını küçültmektedir.

WebP Resim Modülü

İlan
Modülü

İlanlarını detaylı ve filtreli yayınlamak isteyenler için geliştirilmiş prefesyonel özelliklere sahip modüldür. Filtreleme, harita üzerinde gösterim, gelişmiş ilan detayları gibi özellikleri içerisinde barındırır. Firma rehberleri, emlakçılar için uygundur.

İlan Modülü

İlan Modülü
Paket Servis Modülü

Paket Servis
Modülü

Paket servis hizmeti veren firmaların online sipariş alabilecekleri modül. Çalışma saatleri belirlenir. Çalışma saatleri dışında uyarı verilir. Ürünler kategorilere ayrılarak fiyatlandırılır. Müşteri ürünleri sepete ekler. Müşteri bilgileri, ödeme seçenekleri seçilerek sipariş oluşturulur. Müşteri hızlı bir şekilde siparişinin durumunu sorgulayabilir.

Paket Servis Modülü

E-Katalog
Modülü

Online olarak yüklenilen görsellerden e-katalog oluşturan modül. Sayfalar online dergi gibi çevrilir. Bilgisayarınızda kayıtlı pdf formatında bir katalogunuz var ise online olarak yükleyebilirsiniz. Ayrı ayrı görsel olarak hazırladığınız sayfalarınız varsa da sayfa sayfa yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz dosyalar otomatik olarak e-katalog haline gelecektir.

E-Katalog Modülü

E-Katalog Modülü

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

15.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara