facebook

Hazır Web Siteleri

Hazır Web Siteleri

Hazır web siteleri sayesinde çok kısa sürede profesyonel bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz. Bilgi Kurumsal olarak geliştirdiğimiz özel yazılım sayesinde sadece 10 dakikada web siteniz açılmış oluyor. Size özel yönetim paneli ile sitenizi hemen yönetmeye başlıyorsunuz. Sitenize özel e-mail adresleri de hemen aktif oluyor ve mail gönderip almaya başlıyorsunuz. Hazır web siteleri size zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Alan adı, hosting, e-mail gibi bir çok hizmete extra ücret ödemeden bedava sahip olacaksınız. Hazır web siteleri şablonları kullanarak istediğiniz görünümde sitenizi yayınlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman kolayca sitenizin şablonunu değiştirebilirsiniz. 

Hazır web siteleri ile ilgili çok dile getirilen sorun birbirinin aynısı olan sitelerdir. Yani diğer hazır web sitesi hizmeti veren yerlerden satın aldığınızda sizin sitenizin aynısını başkaları da kullanabilmektedir. Yaklaşık 3 yılda tamamlanan sistemimiz sayesinde bu sorun tamamen ortadan kaldırılıyor. Sitenizin görünümü, renkleri ve yapısı tamamen değiştirilebiliyor ve benzersiz bir görünüme sahip web siteniz oluyor. Hazır dinamik web sitesi sistemi ile sitenizi istediğiniz yerden güncelleyebiliyorsunuz.

Siz de web tasarım, html, php, asp, asp.net gibi uzmanlık gerektiren konulara gerek duymadan hemen sitenizi kurmak istiyorsanız Satın Al sayfamızdan siparişinizi oluşturun.

Yorum Yaz

Bu yazıyı paylaşın:

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

Bilgi Kurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

15.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara