Hazır Web Site

Hazır web site sahibi olmak istiyorsanz Türkiye'nin lider hazır web sitesi kurma şirketi olarak sınırsız paketimizi satın alabilirsiniz. Profesyonel web tasarımcılarımız hazırladığı birbirinden modern hazır web sitesi şablonlarından istediğinizi kullanabilirsiniz. İnternet sitenizin istediğiniz kısmını değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Hazır web sitesi tasarımı uzman tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır. Sitenizin kurulumu yapıldıktan sonra yönetim panelinizde yer alan tasarım ayarları sayfasından renkleri, arka plan resmini, yazı boyutlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 

Sitenizin sağında, solunda, ortasında ya da üstünde yer almasını istediğiniz alanları kolayca belirleyebilirsiniz. Sayfa oluşturmada herhangi bir sınır yoktur. Hazır web site sistemi sayesinde istediğiniz kadar sayfa oluşturabilirsiniz.

Hazır web sitesi alana alan adı, hosting ve e-mail hesapları ücretsiz olarak verilmektedir. İnternet sitenizin yayında kalması için extra ek ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. 

Yorum Yaz

Güvenlik Kodunu yazınız.

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Whatsapp'tan Bilgi Al Detaylı Bilgi İçin Arayın