facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Öğrenci Yurdu Web Tasarım

Öğrenci Yurdu Web Tasarım

Öğrenci Yurdu Web Tasarım Yazılımları

Pratik Öğrenci Yurdu Web Tasarım paketleri ile internet sayfası yayınlama alanında en popüler firma olan Bilgi Kurumsal dört binden fazla internet sitesi referansına destek vermektedir. Öğrenci Yurdu paketlerini satın almadan önce test edebilirsiniz. Web sitesi yayınlama sistemimiz kolay yönetilebilir ve hosting dahildir.

Öğrenci Yurdu Web Tasarım Paket Özellikleri

Öğrenci Yurdu siteniz hiçbir yerde olmayan özellikleri içinde barındırır. Bazı avantajlar;

  • Bedava Öğrenci Yurdu Şablonu
  • Yönetim Ekranı
  • Domain Dahil
  • Barındırma Ücreti Yok
  • E-Mail Ücreti Yok
  • Mobil Uyumluluk

Öğrenci Yurdu Web Tasarım Şablonları ile Web Siteniz Hazır

Belirlediğiniz öğrenci yurdu web sitesi tasarımını demo formunu doldurarak düzenleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz demoya kendi resimlerinizi kolayca yükleyebilir, istediğiniz sayfaları oluşturabilirsiniz. Şablonların yazı tipi, yazı renkleri, sosyal medya ikon türü dahil olmak üzere bir çok özelliğini değiştirebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfasında konu anlatımları mevcuttur. Öğrenci Yurdu web tasarım sistemi modülerdir.

Ucuz Öğrenci Yurdu Web Tasarım Fiyatları

Öğrenci Yurdu internet sitesi maliyeti ihtiyacınız olan tasarımsal özellikler doğrultusunda değişebilmektedir. Bilgi Kurumsal web sitesi kurma paket fiyatları uygundur Mesala; 474 sayfa veya hizmet 463 fotoğraf kullanmak isterseniz seçili paket fiyatlarıyla sitenizi açabilirsiniz. Ucuz öğrenci yurdu hazır site için şirketimizle irtibat kurabilirsiniz.

Öğrenci Yurdu Web Tasarım Paketi ile Kaç Adet E-Posta Açabilirim?

Sınır olmadan email adresi oluşturabilirsiniz. Öğrenci Yurdu web tasarım paketlerinde e-posta kotası bulunmamaktadır.

Öğrenci Yurdu Web Sitesini Nasıl Kurabilirim?

Öğrenci Yurdu web tasarım yazılımları aracılığıyla internet sitesi açmak çok kolay. Tercih ettiğiniz tasarımın yanında yer alan satın alma bağlantısı ile sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme onayının ardından 10 dakika içinde web siteniz tarafımızdan aktif edilecektir. Öğrenci Yurdu web tasarım web alanı şirketimiz tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum bittikten sonra bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bolu , Isparta , Trabzon şehirleriyle beraber dünyanın her yerinde referanslarımız vardır.

Ücretsiz Öğrenci Yurdu Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Maalesef ücret ödemeden öğrenci yurdu internet sitesi sahibi olmak imkansızdır. İnternet sayfasının kurulması için mecburen alan adı ve web alanı satın alınmalıdır.

Öğrenci Yurdu Web Tasarım Yönetici Paneli Kolay mıdır?

Öğrenci Yurdu internet sitenizi sosyal medya kullanır gibi düzenleyebilirsiniz. Öğrenci Yurdu web tasarım paneli dili Türkçedir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara