facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Genel Web Tasarım

Genel Web Tasarım

En İyi Genel Web Tasarım

Yönetim panelli Genel Web Tasarım yazılımları ile internet sayfası açma alanında en bilindik firma olan Bilgikurumsal.com dört binden fazla referansa tasarım hizmeti vermektedir. Genel paketlerini ücretsiz deneyebilirsiniz. Web sayfası yayınlama tasarımlarımız teknik bilgi gerektirmez ve seo ile tam uyumludur.

Genel Web Tasarım Hangi Özelliklere Sahip?

Genel şablonları bir çok hizmetleri içerisinde barındırır. Bazı özellikleri;

  • Kolay Düzenlenebilir Genel Tasarımı
  • Yönetim Ekranı
  • Domain İçerisinde
  • Ekstra Barındırma Ücreti Yok
  • E-Posta Limiti Yok
  • Sınırsız Sayfa Ekleme

Genel Web Tasarım Şablonları ile Siteni Aç

Seçtiğiniz genel web tasarım tasarımını düzenle linki ile hazırlayabilirsiniz. Oluşturulan deneme sitesinde kendi görsellerinizi kolay bir şekilde kullanabilir, istediğiniz sayfaları oluşturabilirsiniz. Tasarımların font türü, renk, font boyutu gibi çok sayıda seçeneğini düzenleyebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfamızda konu anlatımları mevcuttur. Genel web tasarım paketlerimiz modülerdir.

Ekonomik Genel Web Tasarım Fiyatları

Bir genel web sitesi kurma maliyeti istenilen tasarımsal özelliklere göre belirlenmektedir. Bilgi Kurumsal hazır site paket ücretleri oldukça düşüktür. Mesala; 150 sayfa ve içerik, 165 fotoğraf oluşturmak isterseniz kampanyalı fiyatlarıyla sitenizi kurabilirsiniz. Uygun fiyatlarla genel web sitesi kurmak için şirketimizle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Web Tasarım Paketiyle Ne Kadar E-Mail Açabilirim?

Sınır olmadan e-posta adresi ve hesabı oluşturabilirsiniz. Genel web tasarım paketinde email alan kotası yoktur.

Genel Web Sitesini Nasıl Satın Alabilirim?

Genel web tasarım şablonları ile internet sayfası açmak oldukça basittir. Kullanmak istediğiniz şablonun üstünde bulunan satın alma butonu ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ardından dakikalar içinde siteniz tarafımızdan yayına alınacaktır. Genel web tasarım yedeklemeleri Bilgi Kurumsal tarafından sağlanır. Kurulum bittikten sonra yönetim paneli bilgileri gönderilecektir. Erzurum , Kars , Ardahan şehirleriyle beraber Türkiye'nin her yerinde müşterilerimiz vardır.

Ücretsiz Genel Web Sitesi Kurulabilir mi?

Ne Yazık ki ücret ödemeden genel web sitesi sahibi olmak imkansızdır. Web sitenizin yayınlanması için kesinlikle alan adı olmalıdır.

Genel Web Tasarım Yönetim Paneli Türkçe midir?

Genel internet sayfanızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Genel web tasarım paneli ana dili Türkçedir ve değiştirilebilir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara