facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Matbaa Web Tasarım

Matbaa Web Tasarım

Hemen Hazır Matbaa Web Tasarım

Mobil uyumlu Matbaa Web Tasarım paketi ile web sayfası kurma sektöründe en popüler şirket olan Bilgi Kurumsal yüzlerce internet sayfasına web tasarım hizmeti vermektedir. Matbaa sistemlerini ücretsiz düzenleyebilirsiniz. Web sayfası kurma sistemimiz yönetici panelli ve seo ile tam uyumludur.

Matbaa Web Tasarım İçerisindeki Özellikler

Matbaa yazılımımız muhteşem hizmetleri içerisinde barındırır. Genel özellikler;

  • Harika Matbaa Tasarımı
  • Kolay Yönetim Paneli
  • Beğendiğiniz Domain Ücretsiz
  • Ekstra Barındırma Ücreti Yok
  • Limitsiz E-Posta
  • Limitsiz Sayfa

Matbaa Web Tasarım Şablonları ile Web Siteniz Hazır

Tercih ettiğiniz matbaa internet sitesi tasarımını deneme sitesi isteyerek değiştirebilirsiniz. Canlı editör ile kendi fotoğraflarınızı çok kolay yükleyebilir, kendi sayfalarınızı ekleyebilirsiniz. Temanın font türü, yazı rengi, font boyutu gibi çok fazla ayarını değiştirebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfamızda yardım videoları mevcuttur. Matbaa web tasarım sistemimiz benzersizdir.

Kampanyalı Matbaa Web Tasarım Fiyatları

Bir matbaa internet sitesi ücreti istenilen tasarımsal özellikler doğrultusunda değişmektedir. Bilgi Kurumsal'da hazır site paket maliyetleri bellidir. Mesala; 58 içerik ve 61 fotoğraf kullanacaksanız seçili paket fiyatlarıyla internet sitenizi satın alabilirsiniz. Ucuz matbaa sitesi için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Matbaa Web Tasarım Paketi ile Kaç Adet E-Posta Oluşturabilirim?

İstediğiniz kadar e-mail adresi oluşturabilirsiniz. Matbaa web tasarım şablonlarında e-mail hosting sınırı bulunmamaktadır.

Matbaa Web Sitesini Nasıl Kurabilirim?

Matbaa web tasarım sistemleri ile web sitesi kurmak çok kolaydır. Kullanmak istediğiniz sitenin üstünde yer alan satın alma bağlantısı üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapmanızın ardından 10 dakika içerisinde web siteniz aktif edilecektir. Matbaa web tasarım web hostingi firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum bittikten sonra panel bilgileri gönderilecektir. İstanbul , Rize , Yalova şehirleriyle beraber tüm Türkiye'de sitesini kurduğumuz referanslar vardır.

Ücretsiz Matbaa İnternet Sitesi Kurulabilir mi?

Üzgünüz ücret ödemeden matbaa internet sayfası sahibi olmak mümkün değildir. İnternet sitenizin yayınlanması için mecburen alan adı ve web hosting gerekir.

Matbaa Web Tasarım Yönetim Paneli Türkçe mi?

Matbaa internet sitenizi kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Matbaa web tasarım yönetim paneli Türkçedir ve çok dillidir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara