facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Taksi Web Tasarım

Taksi Web Tasarım

Taksi Web Tasarım Adresi Bilgi Kurumsal

Türkiye'de Taksi Web Tasarım yazılımları ile web sitesi kurma sektöründe lider şirket olan Bilgi Kurumsal birçok web sitesi referansına sahiptir. Taksi temasını satın almadan düzenleyebilirsiniz. İnternet sitesi kurma sistemimiz benzersiz ve hosting ücretsizdir.

Taksi Web Tasarım Hangi Özellikleri Kapsıyor?

Taksi yazılımımız bir çok özellikleri kapsar. Bazı avantajlar;

  • Harika Taksi Teması
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Belirlediğiniz Domain Ücretsiz
  • Web Barındırma Dahil
  • E-Mail Limiti Yok
  • SEO Uyumluluk

Taksi Web Tasarım Şablonları Nasıl Kullanılır?

Seçtiğiniz taksi web tasarım şablonunu düzenle bağlantısı aracılığıyla değiştirebilirsiniz. Oluşturulan deneme internet sitesinde kendi resimlerinizi kolay bir şekilde kullanabilir, yeni içerikler ekleyebilirsiniz. Tasarımların yazı türü, arkaplan rengi, menü türü vb. bir çok seçeneğini düzenleyebilirsiniz. Yardım sayfamızda konu anlatımları yer almaktadır. Taksi web tasarım paketlerimiz resposive'dir.

Taksi Web Tasarım Fiyat Listesi

Bir taksi web sayfası maliyeti talep edilen tasarımsal ve yazılımsal özellikler doğrultusunda değişmektedir. Şirketimizde hazır site paket ücretleri uygundur Örnek verecek olursak, 222 içerik, 43 döküman kullanmak isterseniz seçili paket ücretiyle site sahibi olabilirsiniz. Ekonomik taksi hazır web sitesi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Taksi Web Tasarım E-Posta Adedi Ne Kadardır?

Limitsiz e-mail adresleri oluşturabilirsiniz. Taksi web tasarım yazılımında email alan kotası yoktur.

Nasıl Taksi Web Sitesi Kuracağım?

Taksi web tasarım sistemleri aracılığıyla web sayfası sahibi olmak çok pratik. Seçtiğiniz web tasarımın yanında yer alan satın alım bağlantısı üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme ardından dakikalar içerisinde internet siteniz aktif olacaktır. Taksi web tasarım yedeklemeleri BilgiKurumsal tarafından sağlanır. Yayın sonrası bilgilendirme yapılacaktır. Adana ile Ankara , Uşak gibi Türkiye'nin tüm illerinde sitesini kurduğumuz müşteriler vardır.

Ücretsiz Taksi Web Tasarım Mümkün müdür?

Üzgünüz ücretsiz taksi web sitesi sahibi olmak olanaksızdır. İnternet sitenizin aktif edilmesi için kesinlikle alan adı, hosting ve yazılım gerekir.

Kullanıcı Dostu Taksi Web Tasarım Yönetim Paneli

Taksi web sitenizi çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Taksi web tasarım admin paneli ana dili Türkçedir ve değiştirilebilir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara