facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Makyaj Web Tasarım

Makyaj Web Tasarım

Profesyonel Makyaj Web Tasarım

Mobil uyumlu Makyaj Web Tasarım sistemleri ile web sitesi yayınlama alanında öncü firma olan Bilgikurumsal.com binden fazla web sayfasına tasarım hizmeti vermektedir. Makyaj paketini satın almadan önce deneyebilirsiniz. Web sitesi kurma şablonlarımız benzersiz ve çok dillidir.

Makyaj Web Tasarım Hangi Özellikleri Kapsıyor?

Makyaj paketlerimiz çok sayıda avantajları kapsar. Genel özellikler;

  • Benzersiz Makyaj Teması
  • Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli
  • Alan Adı İçerisinde
  • Ekstra Hosting Ücreti Yok
  • E-Mail Limiti Yok
  • Mobil Uyumluluk

Makyaj Web Tasarım Şablonlarını Nasıl Kullanabilirim?

Belirlediğiniz makyaj web tasarım temasını düzenle linki aracılığıyla özelleştirebilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden görsellerinizi kolaylıkla yükleyebilir, istediğiniz içerikleri oluşturabilirsiniz. Şablonların yazı tipi, renkleri, açılış animasyonu dahil olmak üzere çok sayıda ayarını düzenleyebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfasında görsel anlatımlar mevcuttur. Makyaj web tasarım sistemlerimiz mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.

Kampanyalı Makyaj Web Tasarım Fiyatları

Bir makyaj web sitesi kurma fiyatı istediğiniz tasarımsal ve yazılımsal özellikler doğrultusunda değişebilmektedir. Firmamızda site kurma paket ücreti ucuzdur. Örneğin; 369 sayfa, 417 görsel yüklemek isterseniz kampanyalı ücretiyle sitenizi açabilirsiniz. Ekonomik makyaj hazır web sitesi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Makyaj Web Tasarım E-Posta Adedi Ne Kadardır?

Sınırsız bir şekilde e-mail adresi açabilirsiniz. Makyaj web tasarım paketinde email sınırı bulunmamaktadır.

Makyaj Web Sayfasını Nasıl Kurabilirim?

Makyaj web tasarım paketi ile web sayfası kurmak oldukça basittir. Tercih ettiğiniz temanın üstünde yer alan satın alım bağlantısı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sonrasında kısa süre içerisinde web sayfanız tarafımızdan aktif edilecektir. Makyaj web tasarım yedeklemeleri şirketimiz tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum bittiğinde yönetim paneli bilgileri gönderilecektir. İstanbul , Ankara ve Bartın gibi birçok ilde sitesini kurduğumuz referanslar vardır.

Makyaj İnternet Sitesi Ücretsiz Kurulabilir mi?

Üzgünüz bedava makyaj web sayfası kurmak olanaksızdır. İnternet sitesinin kurulabilmesi için mecburen alan adı tescili olmalıdır.

Makyaj Web Tasarım Yönetim Panelini Nasıl Kullanabilirim?

Makyaj internet sitenizi çok basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Makyaj web tasarım yönetim paneli Türkçedir ve çok dillidir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara