facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz tasarımları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kur

Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kur

Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kurma Paketleri

Yönetim panelli Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kurma paketi ile web sayfası açma alanında öncü firma olan Bilgikurumsal.com dört binden fazla referansa web tasarım hizmeti vermektedir. Gıda - Yeme - İçme yazılımlarını satın almadan önce düzenleyebilirsiniz. İnternet sitesi yapma şablonlarımız yönetici panelli ve alan adı hosting dahildir.

Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kurma Hangi Özelliklere Sahip?

Gıda - Yeme - İçme web sayfamız çok sayıda avantajları içinde barındırır. Bazıları;

  • Profesyonel Gıda - Yeme - İçme Şablonu
  • Türkçe Yönetici Paneli
  • Seçtiğiniz Domain Ücretsiz
  • Ücretsiz Barındırma
  • Limitsiz E-Mail
  • %100 Yerli Yazılım

Ücretsiz Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kurma Şablonları

Tercih ettiğiniz gıda - yeme - içme hazır site tasarımını demo isteyerek hazırlayabilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden istediğiniz görselleri teknik bilgi gerektirmeden kullanabilir, içerik oluşturabilirsiniz. Tasarımların yazı tipi, renkleri, sosyal medya ikon türü gibi bir çok seçeneğini düzenleyebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfasında yardım videoları mevcuttur. Gıda - Yeme - İçme web sitesi kurma sistemi mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.

Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kurma Fiyat Listesi

Bir gıda - yeme - içme web sitesi maliyeti ihtiyacınız olan tasarımsal özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamızda paket ücretleri oldukça düşüktür. Örneğin; 40 içerik ve 425 görsel oluşturmak isterseniz kampanyalı fiyatlarıyla web sayfanızı satın alabilirsiniz. Ekonomik gıda - yeme - içme web tasarım için müşteri temsilcinizle irtibata geçebilirsiniz.

Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kurma E-Posta Adedi Ne Kadardır?

Limitsiz bir şekilde email adresleri açabilirsiniz. Gıda - Yeme - İçme web sitesi kurma yazılımlarında mail alan sınırı yoktur.

Gıda - Yeme - İçme İnternet Sayfasını Nasıl Açabilirim?

Gıda - Yeme - İçme web sitesi kurma paketi sayesinde web sitesi açmak çok kolaydır. Belirlediğiniz şablonun üstünde bulunan satın alım linki ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme onayının sonrasında 10 dakika içinde web siteniz tarafımızdan kurulacaktır. Gıda - Yeme - İçme web sitesi kurma web hostingi şirketimiz tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum tamamlandıktan sonra sms ve maille bilgilendirme yapılacaktır. Eskişehir ile Muğla , Iğdır gibi Türkiye'nin tüm illerinde sitesini kurduğumuz müşteriler bulunmaktadır.

Ücretsiz Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kurulabilir mi?

Maalesef ücretsiz gıda - yeme - içme internet sayfası açmak imkansızdır. İnternet sitenizin kurulabilmesi için mutlaka alan adı tescili alınmalıdır.

Gıda - Yeme - İçme Web Sitesi Kurma Yönetici Paneli Türkçe mi?

Gıda - Yeme - İçme internet sitenizi çok kolay yönetebilirsiniz. Gıda - Yeme - İçme web sitesi kurma yönetici paneli tamamen Türkçedir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

Bilgi Kurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara