facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz tasarımları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Alışveriş Web Sitesi Kur

Alışveriş Web Sitesi Kur

Alışveriş Web Sitesi Kurma Şablonları

Profesyonel Alışveriş Web Sitesi Kurma şablonları ile web sitesi yayınlama sektöründe en popüler şirket olan Bilgikurumsal.com yüzlerce internet sitesi referansına sahiptir. Alışveriş paketini satın almadan önce düzenleyebilirsiniz. Web sayfası yayınlama sistemimiz kolay yönetilebilir ve domain, web alan adını dahildir.

Alışveriş Web Sitesi Kurma Hizmetleri

Alışveriş web sayfamız çok sayıda hizmetleri barındırır. Bazıları;

  • Muhteşem Alışveriş Şablonu
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Ücretsiz Domain
  • Ekstra Barındırma Ücreti Yok
  • E-Mail İçerisinde
  • Responsive

Aradığınız Alışveriş Web Sitesi Kurma Şablonları

Beğendiğiniz alışveriş hazır web sitesi temasını düzenle bağlantısına tıklayarak değiştirebilirsiniz. Oluşturulan deneme sitesinde dökümanlarınızı teknik bilgi gerektirmeden yükleyebilir, sayfalar ekleyebilirsiniz. Şablonun yazı türü, arkaplan rengi, sosyal medya ikon türü gibi bir çok özelliğini değiştirebilirsiniz. Bilgi Bankasında yardım videoları mevcuttur. Alışveriş web sitesi kurma sistemi modülerdir.

Alışveriş Web Sitesi Kurma Şablon Fiyatları Ne Kadar?

Bir alışveriş web sitesi maliyeti talep edilen yazılımsal özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bilgi Kurumsal paket maliyeti bellidir. Örnek verecek olursak, 235 sayfa ve içerik, 145 görsel oluşturmak isterseniz seçtiğiniz şablon fiyatıyla internet sitenizi satın alabilirsiniz. Alışveriş web tasarım kampanyasıdan yararlanmak için ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

Alışveriş Web Sitesi Kurma E-Posta Adedi Ne Kadardır?

Sınırsız e-posta adresi ve hesabı oluşturabilirsiniz. Alışveriş web sitesi kurma yazılımında e-mail alan sınırı bulunmaz.

Alışveriş Web Sitesini Nasıl Kurabilirim?

Alışveriş web sitesi kurma yazılımı sayesinde internet sitesi açmak çok kolay. Belirlediğiniz şablonun yanında yer alan satın alım bağlantısı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme onayının sonrasında kısa süre içerisinde internet sayfanız yayınlanacaktır. Alışveriş web sitesi kurma web hostingi firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulduktan sonra sitenizin bilgileri gönderilecektir. Edirne ile Ankara ve Kırıkkale gibi birçok ilimizde sitesini kurduğumuz referanslar bulunmaktadır.

Ücretsiz Alışveriş Web Sitesi Mümkün müdür?

Ne Yazık ki ücret ödemeden alışveriş internet sitesi kurmak imkansızdır. Web sayfanızın yayına alınması için kesinlikle domain ve hosting zorunludur.

Kullanıcı Dostu Alışveriş Web Sitesi Kurma Yönetim Paneli

Alışveriş web sitenizi çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Alışveriş web sitesi kurma admin paneli ana dili Türkçedir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

Bilgi Kurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara