facebook

Web Tasarım Bayilik

BilgiKurumsal Web Tasarım Satış Ortağı Olun!

Müşterilerinize white-label(kendi markanız) ile kurumsal web sitesi, e-ticaret web sitesi ve e-ihracat web tasarım ürünlerimizi sunun.

Neden BilgiKurumsal Satış Ortağı Olmalısınız?

BilgiKurumsal bayisi olun bayilik avantajlarından yararlanarak yüksek kazançlar elde edin

Kendi Markanız ile Satın Kurulan web sitelerinin telif alanında kendi markanız yer alacaktır. Sitelerin ön yüzünde ve yönetim panellerinde BilgiKurumsal'a ait hiçbir ibare bulunmaz.
Satış Fiyatını Belirleyin Bayiler kendi satış fiyatlarını kendileri seçer. Satın aldığınız web sitelerini dilediğiniz fiyata satabilirsiniz. BilgiKurumsal bayilerin satış fiyatlarınıza karışmaz.
İndirimli Fiyatlar BilgiKurumsal son kullanıcı fiyalarından farklı olarak indirimli bir şekilde satın alırsınız. Portföyünüzde yer alan aktif site sayısına göre indirim oranınız daha da artar.
Deneme Sitesi Oluşturma Müşterilerinize özel düzenlemeler yapabileceğiniz deneme siteleri oluşturabilirsiniz. Ücretsiz oluşturduğunuz deneme sitelerini dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.
Özellikli Paketler Bayilerimize özel, her ürünümüz için tek paket bulunmaktadır. Kurumsal, e-ticaret ve e-ihracat paket özelliklerinde her zaman en üst düzey özellikleri sağlıyoruz.
Yardım Sayfası Bayilerimize özel, yardım konularını ve yardım videolarını içerisinde barındıran yardım sayfası sunuyoruz. Bu sayede daha kolay teknişk destek verebilirsiniz.
Binlerce İşletmenin Tercihi 2012 yılından bu yana 15.000'nin üzerinde işletmenin tercih ettiği marka olduk. Sektör tecrübemizle ve hiç bitmeyen enerjimizle her zaman yanınızdayız.
Geniş Ürün Yelpazesi Müşterilerinizin taleplerini tek bir yerden karşılayın. Kurumsal web sitesi, e-ticaret web sitesi ve e-ihracat web sitesi ürünlerimizle geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.
Ömür Boyu Kazanç Sattığınız web sitesi ürünlerinden gelir elde etmenin yanında web sitelerinin yıllık yenilemelerinden de ömür boyu pasif gelir elde etme imkanına sahip olacaksınız.
Bayi Eğitimleri BilgiKurumsal panel kullanımı, paket özellikleri, müşteri yönetimi gibi konularda bayilerimize eğitimler veriyoruz. Tecrübemizi bayilerimize aktarıyoruz.
Yüksek Kazanç Fırsatı BilgiKurumsal ürün satışlarından elde edilen gelirin yanında, site kurulumu, özel tasarım, içerik girişi gibi ek hizmetler verilerek daha fazla kazanç elde etme imkanı sağlıyoruz.
Teknik Destek Teknik departmanımız ile her zaman müşterilerimize destek oluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana gerek telefonse gerekse ticket sistemi ile kesintisiz teknik destek veriyoruz.

Bayilik Başvuru Formu

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

BilgiKurumsal Sales Partner Programına Katılın

Her zaman düşük fiyat politikası izliyoruz. Web sitesi ürünlerimizi daha çok satın daha çok kazanın.

0850 309 70 95 Whatsapp

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara