facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Elektrik Hazır Site

Elektrik Hazır Site

Hemen Hazır Elektrik Hazır Site

Türkiye'nin Elektrik Hazır Site temaları ile web sitesi yapma sektöründe en bilindik firma olan BilgiKurumsal çok sayıda web sitesi referansına tasarım hizmeti vermektedir. Elektrik sitesini ücretsiz düzenleyebilirsiniz. Web sitesi açma yazılımımız benzersiz ve domain, web alan adını dahildir.

Elektrik Hazır Site İçerisindeki Özellikler

Elektrik şablonları harika genel özellikleri içinde bulundurur. Bazıları;

  • Profesyonel Elektrik Şablonu
  • Türkçe Yönetici Paneli
  • Ücretsiz Domain
  • Barındırma Ücreti Yok
  • E-Posta Ücreti Yok
  • Teknik Bilgi Gerektirmez

Elektrik Hazır Site Şablonu

Tercih ettiğiniz elektrik web sitesi temasını demo formunu doldurarak deneyebilirsiniz. Oluşturulan deneme internet sitesinde fotoğraflarınızı çok kolay yükleyebilir, sayfa oluşturabilirsiniz. Temaların yazı türü, arkaplan rengi, menü başlıkları dışında da çok fazla ayarını düzenleyebilirsiniz. Bilgi Bankası sayfamızda görsel anlatımlar yer almaktadır. Elektrik hazır site sistemleri seo uyumludur.

Elektrik Hazır Site Fiyatları

Bir elektrik web tasarım paketi ücreti ihtiyacınız olan yazılımsal özellikler doğrultusunda değişebilmektedir. Şirketimizde web sitesi kurma paket fiyatı ucuzdur. Örnek verecek olursak, 393 sayfa veya hizmet 293 döküman yüklemek isterseniz şablon ücretiyle sitenizi kurabilirsiniz. Ucuz hazır elektrik web sitesi için müşteri temsilcinizle irtibat kurabilirsiniz.

Elektrik Hazır Site Paketi ile Kaç Adet E-Mail Açabilirim?

İstediğiniz kadar e-posta adresi ve hesabı oluşturabilirsiniz. Elektrik hazır site paketlerinde eposta alan sınırı yoktur.

Elektrik Web Sayfasını Nasıl Açabilirim?

Elektrik hazır site yazılımları aracılığıyla internet sitesi açmak çok pratiktir. Beğendiğiniz şablonun yanında bulunan satın alım butonu üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme onayının ardından 10 dakika içinde internet sayfanız tarafımızdan aktif edilecektir. Elektrik hazır site kurulumu şirketimiz tarafından sağlanır. Yayın sonrası bilgilendirme mesajı alacaksınız. Balıkesir ile Konya ve Trabzon gibi birçok ilde müşterimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz Elektrik Hazır Site Mümkün müdür?

Üzgünüz bedava elektrik internet sayfası açmak imkansızdır. İnternet sitesinin kurulması için mutlaka alan adı, hosting ve yazılım olması gerekir.

Elektrik Hazır Site Yönetim Paneli Türkçe mi?

Elektrik internet sayfanızı teknik bilginiz olmasa dahi düzenleyebilirsiniz. Elektrik hazır site yönetim ekranı Türkçedir ve çok dillidir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara