facebook

Akıllı Kobi Dijital Çözüm Ortağıyız!

Akıllı Kobi

Paketleri İncele Ücretsiz Dene

Paketleri İncele Ücretsiz Dene

BilgiKurumsal A.Ş., Bilgi Kurumsal & Bilgi E-Ticaret ürünleriyle Akıllı Kobi Dijital Çözüm Ortağı!
TOBB’un ev sahipliğinde Visa’nın ana sponsorluğunda hayata geçen Akıllı KOBİ, Türkiye’deki KOBİ’lerin dijitalleşme süreçlerine her bakımdan destek olmayı planlayan bir dijital dönüşüm platformudur.

Sektörlere Özel
Dijital Çözümler

Her sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek projelerimizle kobilerin yanındayız.
E-Ticaret: Yurt içinde online satış yapmak isteyen kobiler için Bilgi E-Ticaret ürünümüz ile kobilerin hızlı ve kolay bir şekilde e-ticaret yapmalarını sağlıyoruz.
E-İhracat: Yurtdışına online satış yapmak isteyen kobiler için yine Bilgi E-Ticaret ürünümüz ile kobilerin dünyaya açılarak e-ihracat yapmalarını sağlıyoruz.
Web Sitesi: Hizmet sektöründe faaliyet gösteren kobiler için Bilgi Kurumsal ürünümüzde bulunan sektörlere özel web sitesi paketlerimiz ile destek veriyoruz.

Ana Anahtar Kelime ile Vakit Kaybetmeyin!
E-ticaret Sanal Pos

Daha Fazla
Ödeme Kanalları

Ödeme sistemleriyle olan iş ortaklıklarımız ve kullanıma hazır altyapımız ile kobiler müşterilerinden ödemelerini online olarak alabilirler. İş ortağımız olan ödeme kuruluşları da bu dönemde kobilere özel komisyon oranlarıyla destek vermektedir. Kobilerin yurtiçinde ve yurtdışında daha fazla ödeme kanalı aracılığıyla ödeme alabilmeleri için yazılımsal entegrasyon taleplerini de ücretsiz karşılıyoruz.

Akıllı Kobi desteklerimizden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Online Ücretsiz
Eğitimler

BilgiKurumsal A.Ş. olarak e-ticaret, dijital medya kullanımı ve yazılım konularında online eğitimlerimizi artırıyoruz ve tüm eğitimleri kobilere ücretsiz olarak sunuyoruz. Satış, pazarlama, seo, yazılım, sosyal medya ve tüm uzman ekibimiz tecrübelerini ve deneyimlerini ücretsiz olarak kobiler ile paylaşacaktır.

Online Ücretsiz Eğitimler
Kobi Eticaret Paketleri

İndirimli, Hediyeli
Taksitli Paketler

E-ticaret, e-ihracat ve web sitesi paketlerimiz bu süreçte indirimli olarak kobilere sunulmaktadır. Kobilerin kur farklılığından etkilenmemesi için tüm paketlerimiz sabit Türk Lirası ile fiyatlandırılmaktadır. Her paket içerisine ücretsiz olarak yeni hizmetler ve özellikler eklenmiştir. Kobilerin ödemelerine daha da kolaylık sağlamak için vade farksız taksit seçenekleri eklenmiştir.

Adwords, Facebook, Instagram
Reklam Desteği

Kobiler internet sitelerini oluşturduktan sonra verimliliği artırmak ve hızlı sonuç alabilmek için dijital reklamlara ihtiyaç duymaktadırlar. En popüler reklam kanalları Adwords, Facebook ve Instagram'da reklam oluşturmak uzmanlık isteyen bir konudur. Reklamların oluşturulması ve yönetimi konusunda bu süreçte kobilere ücretsiz destek veriyoruz.

Adwords, Facebook, Instagram

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

20.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara