facebook

Youtube'nin yeni yorum sistemi görücüye çıktı

Youtube'nin yeni yorum sistemi görücüye çıktı
Youtube videolarının alt tarafında yer alan yorum alanı uzun süredir tartışma konusuydu. Kullanıcıların beğenileri sonucu üst sıralara taşınan yorumlar, kullanıcıları rahatsız ediyordu ve bazen konuyla alakasız olabiliyordu.

Youtube, sonunda yorum sistemini güncelleyeceğini bildirdi. Tamamen güncellenecek yorum sistemiyle birlikte, kullanılmakta olan yorum sistemi yerine tamamen farklı bir sisteme bırakacak. Yeni Youtube yorum sistemi ile kanal yöneticilerine daha fazla yetkiler verilmesi bekleniyor.

Bu yeni güncelleme ile kanal sahipleri yasaklı kelimeleri belirleye bilecek ve bu yorumlar otomatik olarak spam listesine alınacak ve kanal sahibinini onayına sunulacak. Bir diğer konuşulan özelliği ise youtube ve google+ tanınmış kişileri ve kanalların yaptığı yorumlar daha üst kısımlarda çıkabilicek. Bu durum tabikide daha güzel bir paylaşım ortamı ve daha doğru eleştiri ortamı hazırlayacaktır.

Önümüzdeki haftadan itibaren kanal sayfaları üzerinde aktif olarak kullanıma başlayacak olan yeni yorum sıralama sisteminin, yıl sonuna kadar tüm video sayfaları üzerine entegre edilmesi planlanıyor.

Bu güncellemenin yanı sıra konuşulan bir diğer özellik ise google+ entegrasyonu. Bu entegrasyon sayesinde google+ kullanıcılar bir video hakkında yorum yaptığında bu yorumu profilinde görülebilecek ve etkileşimi daha fazla arttıracak.

Yorum Yaz

Bu yazıyı paylaşın:

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara