facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Yapı Web Tasarım

Yapı Web Tasarım

Yapı Web Tasarım Adresi Bilgi Kurumsal

Türkiye'nin Yapı Web Tasarım paketi ile internet sitesi yapma alanında öncü şirket olan Bilgi Kurumsal üç binden fazla internet sayfasına barındırma hizmeti vermektedir. Yapı paketini satın almadan test edebilirsiniz. İnternet sayfası yayınlama tasarımlarımız kolay yönetilebilir ve domain, web alan adını dahildir.

Yapı Web Tasarım Genel Özellikleri

Yapı siteniz çok fazla özellikleri içinde bulundurur. Bazı avantajları;

  • Bedava Yapı Şablonu
  • Türkçe Yönetici Paneli
  • Alan Adı Dahil
  • Hosting Ücreti Yok
  • Sınırsız E-Posta
  • Limitsiz Sayfa Oluşturma

Yapı Web Tasarım Şablonları ile Siteniz Hazır

Beğendiğiniz yapı web sitesi şablonunu deneme sitesi kurarak değiştirebilirsiniz. Oluşturulan deneme internet sitesinde kendi görsellerinizi hemen yükleyebilir, içerik oluşturabilirsiniz. Tasarımın font türleri, font rengi, sosyal medya ikon türü vb. çok sayıda seçeneğini özelleştirebilirsiniz. Bilgi Bankası sayfamızda konu videoları yer almaktadır. Yapı web tasarım sistemimiz mobil uyumludur.

Yapı Web Tasarım Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Bir yapı internet sitesi ücreti talep edilen tasarımsal ve yazılımsal özellikler doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Bilgi Kurumsal hazır web sitesi paket maliyeti düşüktür. Örneğin; 276 içerik, 453 resim varsa standart şablon ücretiyle web sayfanızı satın alabilirsiniz. Ucuz yapı web sitesi için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Yapı Web Tasarım Paketi ile Kaç Adet E-Posta Açabilirim?

Sınır olmadan e-posta adresleri açabilirsiniz. Yapı web tasarım şablonlarında mail limiti yoktur.

Nasıl Yapı Web Sitesi Satın Alabilirim?

Yapı web tasarım paketi ile web sitesi kurmak çok kolay. Tercih ettiğiniz sitenin yanında bulunan satın alma bağlantısı üzerinden satın alabilirsiniz. Ödeme sonrasında 10 dakika içerisinde internet sayfanız tarafımızdan yayına alınacaktır. Yapı web tasarım hostingi Bilgi Kurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum sonrası sms ve maille bilgilendirme yapılacaktır. Bursa ile Hatay , Aksaray gibi Türkiye'nin tüm illerinde müşterilerimiz mevcuttur.

Yapı Web Sitesi Ücretsiz Açılabilir mi?

Maalesef bedava yapı web sitesi açmak olanaksızdır. İnternet sayfanızın yayınlanabilmesi için mutlaka .com, .net gibi alan adı ve hosting satın alınmalıdır.

Kullanıcı Dostu Yapı Web Tasarım Yönetim Paneli

Yapı internet sayfanızı çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapı web tasarım yönetici paneli Türkçe ve çok dillidir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara