Nasıl Bir Web Sitesi Sahibi Olmak İstiyorsunuz?

İhtiyacınıza uygun web sitesi şablonlarından istediğinizi seçin ve hemen sitenizi kurun.

Firma Web Sitesi

Firma Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi

Emlak Web Sitesi

Emlak Web Sitesi

Köy/Dernek Web Sitesi

Köy/Dernek Web Sitesi

Otel/Pansiyon Web Sitesi

Otel/Pansiyon Web Sitesi

Rent A-Car Web Sitesi

Rent A-Car Web Sitesi

Genel Web Sitesi

Genel Web Sitesi

10 Dakikada Hazır
Profesyonel Web Sitesi

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme Bilgi Kurumsal tarafından sağlanır ve web siteniz hemen hazır olur.

Kullanıcı Dostu
Kolay Yönetim Paneli

En son teknolojilerin kullanıldığı Bilgi Yönetim Sistemi teknik bilgi gerektirmez ve pratik kullanım imkanı sunar.

%100 Yerli Yazılım
Benzersiz Sistem

Mühendislerimiz tarafından geliştirilen Microsoft Bizspark destekli %100 yerli yazılım ile web siteniz hazır.

Mobil Uyumlu
Responsive Tasarımlar

Tüm tasarımlarımız mobil cihazlarla uyumludur. Responsive tasarımlarımız ile siteniz harika bi görünüm sağlar.

Akıllı Arama Moturu
Optimizasyonu (SEO)

İnternet sitenizin Google'da üst sıralarda yer alması için gerekli site içi ayarlamalar otomatik olarak ayarlanır.

Ücretsiz
Teknik Destek

Türkiye'de bulunan özel sunucularımızda web siteniz her zaman açık kalır. Telefon, e-mail, ve ticket ile yanınızdayız.

WeChat Messi ile 235 Milyon Kişiye Ulaştı WeChat'in reklamlarında oynayan Messi, akıllı telefonlarda kullanılan uygulamanın 235 milyon kişiye ulaşmasını sağladı. WhatsApp, WeChat ve Line gibi mesajlaşma servisleri arasındaki rekabet ise giderek artıyor. Akıllı telefon kullananların elinden düşüremediği ücretsiz mesajlaşma servisi WhatsApp yerini yavaş yavaş rakiplerine bırakıyor. Wechat abone sayılarını hızla arttırmaya devam ediyor. Barcelona futbol takımının yıldızı Messi ile reklam çalışmaları yapan WeChat kısa sürede kullanıcı sayısını artırdı.

Türkiye'ye de kısa bir süre önce giren ücretsiz mesajlaşma servisi WeChat, aktif kullanıcı sayısı bakımından WhatsApp'ın hemen ardında bulunuyor. WeChat şirketinden yapılan açıklamaya göre servis, yıllık yüzde 176.8 büyümeyle aylık aktif 235 milyon kullanıcıya ulaştı. Türkiye'de Lionel Messi'li reklamlarını yayınlayan WeChat, Türkiye App Store’da temmuz ayında en çok indirilen uygulamalardan birisi oldu. Diğer taraftan Ağustos ayında Türkiye pazarına giriş yaoan Line'ın dünya çapında 220 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Line, geçen günlerde App Store Türkiye’de en çok indirilen uygulamalardan birisi olurken, Google Play'de ise Ücretsiz Uygulamalar kategorisinde üçüncü sırada bulunuyor.
 
 

WeChat'in Özellikleri

WeChat'in kurulumu, kullanımı ve indirilmesi tamamen bedava. Uygulamayı kullananlar birbirlerine metin iletisi gönderebiliyor, 'Bas-Konuş" özelliği ile sesli mesajlar gönderebiliyor, görüntülü sohbet yapabiliyor ve fotoğraf, müzik ve video paylaşımında bulunabiliyorlar. Uygulama, Android, BlackBerry, iOS, Symbian ve Windows Phone işletim sistemlerinin de aralarında bulunduğu tüm akıllı telefon platformlarında çalışıyor.
 

WeChat'in Sunduğu İmkanlar

-Sesli ve Görüntülü Sohbet  'Bas-Konuş' özelliği uygulamayı kullananların tek bir düğme sayesinde sesli mesajlar göndermesine imkan veriyor. Diğer bir özelliği görüntülü sohbetin kalitesinin yüksek olması. Bu uygulama sayesinde kullanımı kolay bir şekilde arkadaşlarınız ile yüz yüze konuşabilirsiniz.

-Anlar  Arkadaşlarınız ile fotoğraf, text ve internet bağlantıları paylaşabilirsiniz.

-Grup Sohbeti - WeChat üzerinde grup sohbeti kullanıcıların aynı anda 40 kullanıcı ile birlikte sohbet etmesine olanak sağlayarak grup sohbeti deneyimini bugüne kadar hiç olmadığı kadar farklı hale getiriyor.

-Lokasyon Bazlı Özellikler  'Salla' ve 'Etrafa Bak' gibi kendine has özellikler ile, etrafınızda arkadaşlar bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Salla, kullanıcıların cihazlarını sallamak suretiyle etraflarındaki insanlar ile tanışmasına imkan veriyor. Kullanıcıların yakınlarındaki başka kişiler bulmasını sağlayan bir diğer yenilikçi özellik ise 'Etrafa Bak.'

-Resmi Hesaplar  Markalar, ünlüler ve şirketler tarafından takipçileri ile etkileşim kurmakta kullanılabilecek bir özellik. "Resmi Hesap" sahipleri ve yazılım geliştiricilerin WeChat üzerinde uygulamalar yapmasına yardımcı olmak üzere ücretsiz SDK ve API de mevcut.

-Web'de WeChat – Kişisel bilgisayarınızın internet tarayıcısı üzerinden arkadaşlarınız ile sohbete devam edebilirsiniz.

-Güvenlik Ayarı – WeChat, kullanıcıların bilgilerin paylaştıkları kullanıcıları sınırlamasına imkan veren detaylı gizlilik ayarı fonksiyonları da sunuyor.
 

Yorum Yaz

Güvenlik Kodunu yazınız.

Şimdi Başlayın

İnternet sitenizi aktif etmek için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!