Telefondan Site Kurmak

Mobil telefonların kullanımının yaygınlaşması ile birlikte internet sitelerinin trafiklerinin büyük bir çoğunluğu mobil ziyaretçilerden oluşmaya başladı. İlk zamanlarda internet sitelerinin masaüstü görünümlerinin mobilde de aynı olmasından dolayı mobil telefon kullanıcıları internet sitelerini görüntülerken birçok zorlukla karşılaşıyordu. Responsive olarak adlandırılan mobil uyumlu web siteleri ile artık mobilden giriş yapan ziyaretçiler web sitelerinde daha kolay gezinir hale geldi. Ne yazık ki günümüzde birçok web sitesi mobil uyumluluk sürecini tamamlamamış durumdadır. Bu nedenle mobil uyumlu olmayan web sitesi sahipleri birçok ziyaretçi kaybetmedir.

Bilgi Kurumsal olarak müşterilerimize sunduğumuz web sitesi hizmetlerimiz tamamen mobil uyumludur ve tüm telefonlarda, tabletlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Sunduğumuz web sitelerinin yönetim panelleri de mobil uyumludur. Bu sayede telefondan site kurmak isteyenler zorlanmadan sitelerini oluşturabilirler. Cep telefonlarından sitemize giriş yapan ziyaretçilerimiz Şablonlar sayfamıza gözatarak istedikleri tasarımı düzenleyerek telefondan sitelerini kurabilirler.

Yorumlar

2019-03-26 tarihinde göksel yazdı:

telefondan site kurmak istiyorum ben de.

2019-09-26 tarihinde Serap yazdı:

Ben güzel bir site kurmak istiyorum fakat pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yaz

Güvenlik Kodunu yazınız.

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Whatsapp'tan Bilgi Al Detaylı Bilgi İçin Arayın