facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Sanatçı Web Tasarım

Sanatçı Web Tasarım

Her şey Dahil Sanatçı Web Tasarım

Türkiye'nin Sanatçı Web Tasarım paketleri ile internet sayfası kurma sektöründe en bilindik şirket olan Bilgi Kurumsal binden fazla internet sitesine tasarım hizmeti vermektedir. Sanatçı şablonlarını satın almadan düzenleyebilirsiniz. Web sayfası kurma sistemimiz yönetim panelli ve hosting ücretsizdir.

Sanatçı Web Tasarım Hangi Avantajları Bulunduruyor?

Sanatçı web sayfamız profesyonel özellikleri barındırır. Bazı avantajlar;

  • Ücretsiz Sanatçı Şablonu
  • Türkçe Yönetici Paneli
  • Beğendiğiniz Alan Adı Ücretsiz
  • Web Barındırma Ücreti Yok
  • E-Posta Limiti Yok
  • Sınırsız İçerik Ekleme

Sanatçı Web Tasarım Şablonu

Tercih ettiğiniz sanatçı internet sitesi tasarımını deneme sitesi oluşturarak düzenleyebilirsiniz. Canlı editör ile kendi görsellerinizi pratik bir şekilde kullanabilir, istediğiniz menüleri oluşturabilirsiniz. Temaların font türü, yazı rengi, gösterim türleri dışında da çok fazla ayarını özelleştirebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfamızda yardım dökümanları mevcuttur. Sanatçı web tasarım sistemimiz mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.

Sanatçı Web Tasarım Şablon Fiyatları

Sanatçı internet sayfası maliyeti talep edilen yazılımsal özelliklere göre değişmektedir. Bilgi Kurumsal site kurma fiyatları ucuzdur. Mesala; 369 sayfa ve 270 döküman yüklerseniz seçtiğiniz paket fiyatıyla web sitenizi açabilirsiniz. Ucuz sanatçı hazır site için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Sanatçı Web Tasarım E-Posta Adedi Ne Kadar?

Limit olmadan email adresleri açabilirsiniz. Sanatçı web tasarım içerisinde eposta limiti yoktur.

Sanatçı Web Sayfasını Nasıl Kuracağım?

Sanatçı web tasarım yazılımları sayesinde internet sayfası kurmak oldukça basittir. Tercih ettiğiniz tasarımın üstünde bulunan satın al butonu üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme onayının ardından 10 dakika içerisinde internet siteniz tarafımızdan aktif edilecektir. Sanatçı web tasarım alan adı firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum sonrası site bilgileri gönderilecektir. Aydın ile Kütahya ve İzmir gibi birçok şehirde müşterilerimiz mevcuttur.

Ücretsiz Sanatçı Web Sitesi Mümkün müdür?

Maalesef ücret ödemeden sanatçı web sitesi kurmak mümkün değildir. Web sitenizin aktif edilmesi için kesinlikle domain ve web alanı olması gerekir.

Sanatçı Web Tasarım Yönetici Paneli Türkçe midir?

Sanatçı internet sitenizi teknik bilginiz olmasa dahi yönetebilirsiniz. Sanatçı web tasarım admin paneli ana dili Türkçedir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara