facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Petrol Web Tasarım

Petrol Web Tasarım

Petrol Web Tasarım Yazılımları

Pratik Petrol Web Tasarım yazılımları ile internet sayfası yayınlama sektöründe öncü firma olan Bilgi Kurumsal beş binden fazla web sitesi referansına hizmet vermektedir. Petrol yazılımını satın almadan düzenleyebilirsiniz. İnternet sitesi kurma yazılımımız teknik bilgi gerektirmez ve seo ile tam uyumludur.

Petrol Web Tasarım Genel Özellikleri

Petrol paketlerimiz çok sayıda özellikleri içinde barındırır. Bazıları;

  • Profesyonel Petrol Teması
  • Yönetim Paneli
  • Belirlediğiniz Domain Ücretsiz
  • Ekstra Web Hosting Ücreti Yok
  • Limitsiz E-Mail
  • Akıllı SEO Özellikleri

Petrol Web Tasarım Şablonları

Belirlediğiniz petrol web tasarım temasını deneme sitesi talep ederek hazırlayabilirsiniz. Canlı editör ile fotoğraflarınızı hızlıca yükleyebilir, içerikler ekleyebilirsiniz. Temanın font türleri, arkaplan rengi, açılış animasyonu haricinde de çok sayıda ayarını özelleştirebilirsiniz. Bilgi Bankası sayfamızda görsel anlatımlar yer almaktadır. Petrol web tasarım şablonları modülerdir.

Petrol Web Tasarım Şablon Fiyatları Ne Kadar?

Bir petrol web sitesi maliyeti istediğiniz tasarımsal ve yazılımsal özellikler doğrultusunda belirlenmektedir. Bilgi Kurumsal site kurma paket maliyetleri oldukça uygundur. Örnek verecek olursak, 309 sayfa veya içerik, 220 fotoğraf yüklerseniz kampanyalı fiyatlarıyla sitenizi kurabilirsiniz. Ekonomik petrol hazır site için şirketimizle görüşebilirsiniz.

Petrol Web Tasarım Paketi ile Kaç Adet E-Mail Açabilirim?

Limitsiz e-posta adresi ve hesabı açabilirsiniz. Petrol web tasarım sistemlerinde eposta kotası yoktur.

Nasıl Petrol Web Sayfası Kurabilirim?

Petrol web tasarım temaları ile internet sitesi sahibi olmak oldukça basittir. Beğendiğiniz şablonun üstünde bulunan satın al linki ile sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme onayı sonrasında 10 dakika içinde internet sayfanız kurulacaktır. Petrol web tasarım web hostingi Bilgi Kurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum bittikten sonra tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Erzurum , Siirt , Yalova gibi Türkiye'nin tüm illerinde satın alan müşterilerimiz mevcuttur.

Petrol İnternet Sitesi Ücretsiz Açılabilir mi?

Üzgünüz ücret ödemeden petrol web sayfası sahibi olmak olanaksızdır. İnternet sitenizin yayınlanabilmesi için mecburen alan adı ve web hosting olmalıdır.

Petrol Web Tasarım Yönetim Paneli Türkçe midir?

Petrol internet sitenizi sosyal medya hesaplarınızı kullanır gibi düzenleyebilirsiniz. Petrol web tasarım yönetim ekranı Türkçe ve çok dillidir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara