Örnek Web Siteleri

Bilgi Kurumsal CMS ile hazırlanan örnek web siteleri referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Örnek web siteleri şablonlarını ise demo sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sitenizin görünüm ve yazılım olarak nasıl görüneceğine bakabilirsiniz. Örnek web sitelerindeki içerikler tamamen demodur ve sizin içerikleriniz, resimlerinize göre şekillecektir. Örnek web sitelerinde yer alan slide alanına istediğiniz resmi yükleyebileceksiniz. Firma siteniz için ürün eklemek istiyorsanız istediğiniz kategorileri ve alt kategorileri oluşturabileceksiniz. Örnek hazır sitelerde yer alan kullanmak istemediğiniz alanları ve sayfaları istediğiniz gibi kaldırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Örnek web siteleri html

Örnek web sitelerinde istediğiniz html kodlarını da yazabilirsiniz. Gelişmiş metin editörü sayesinde kaynak koduna kendi html kodunuzu yazabilirsiniz. 

Örnek web siteleri indir

BilgiKurumsAl'ın hazırladığı örnek internet siteleri indirmeden online olarak yönetim paneli ile yönetilmektedir. Böylelikle örnek web sitelerini indirmenize gerek yoktur. İstediğiniz değişiklikleri direkt olarak site üzerinde yapabilirsiniz. 

Yorum Yaz

Güvenlik Kodunu yazınız.

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Birlikte Seçelim?

Müşteri temsilcimiz sizi arasın, en uygun paketi birlikte seçelim.
Detaylı Bilgi İçin Arayın