facebook

İnternet Sitesi Kurma

İnternet Sitesi Kurma

Sizde bir internet sitesi kurmaya karar verdiyseniz Türkiye'nin site kurma alanında lider şirketine hoşgeldiniz. Bir internet sitesi kurmak için birçok bilgiye ihtiyacınız vardır ve birçok işlemi yapmanız gerekmektedir. Bilgi Kurumsal olarak tüm bu işlemleri biz üstleniyoruz ve internet sitenizi tamamen yayına hazır hale getiriyoruz.

Bir internet sitesi kurmak için öncelikle sitenizin ismini yani alan adını belirlemelisiniz ve tescil etmelisiniz. .com, .net, .org, .com.tr gibi uzantılardan istediğinizi seçebilirsiniz. Sitenizin ismi hem sizi bulmak isteyenler için hem de arama sonuçlarında çıkmak için önemlidir. Bu nedenle site adınızı seçerken dikkatli olmalısınız. Web sitesi paketlerimizde alan adınızı sizin adınıza ücretsiz tescil ediyoruz ve size sadece isminizi belirlemek kalıyor.

İnternet sitenizin ismini belirledikten sonra site dosyalarınızı yüklemeniz gereken hosting yani web alanına ihtiyacınız olacaktır. Farklı farklı işletim sistemlerine, sitenin kodlama diline, alacağı ziyaretçi sayısına göre, güvenlik ve yedekleme işlemlerinin nasıl olduğuna göre birçok farklı kriterler arasından size uygun olanı seçmek zorunda kalacaksınız. Bilgi Kurumsal olarak ihtiyacınız olan hostingi hem teknik özellik hem de kapasite olarak fazlasıyla web sitesi paketlerimiz içerisinde ücretsiz olarak sunuyoruz. Teknik işlemlerle, güvenlik, yedekleme gibi hiçbir işlemle müşterilerimizi uğraştırmıyoruz. İnternet sitenizin sürekli açık kalması için uzman personelimiz tüm işlemleri gerçekleştiriyor.

Alan adı ve hostingten sonra internet sitenizin tasarımının yapılması gerekmektedir. Nasıl bir site istediğinize bağlı olarak photoshop gibi tasarım programları aracılığıyla internet sitenizin ham tasarımının yapılması gerekmektedir. Ortaya çıkan tasarımı beğenmediğiniz takdirde birçok revize yapmanız gerekir. Bilgi Kurumsal olarak birçok tasarım trendinde, birçok sektöre özel tasarımları önceden hazırladık ve şablon haline getirdik. Yapmanız gereken tek şey şablonlar arasından beğendiğinizi seçmek.

Bir internet sitesinin tasarımı da hazır olduktan sonra işlevsel hale getirilmesi gerekmektedir ve bu da yazılım ile mümkündür. İnternet sitenizin yazılımı ihtiyaçlarınıza göre hazırlaması için profesyonel bir şekilde programlama bilinmesi gerekmektedir. Bilgi Kurumsal olarak yine ihtiyacınız olabilecek yazılımları modül haline getirdik ve yazılımları önceden hazırladık. Yönetim paneli aracılığıyla her şeyi yapmakta serbestsiniz. Sadece ihtiyacınıza göre kullanmak istediklerinizi aktif etmeniz yeterlidir.

İnternet sitesi kurmak zorlu bir süreçtir. Türkiye'nin lider hazır site şirketi olarak geliştirdiğimiz yazılım sayesinde bu zorlu süreci 10 dakika gibi kısa bir süreye indirdik. Bu çalışmalarımız ile Türkiye'den yurtdışına yazılım ihracatı yapılması için Yıldız Teknopark bünyesinde proje geliştirme ve AR-GE çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yorumlar

02/12/2019 - HAKAN:
internet sitesi kurmak için neler gerekiyor? comlu bedava site kurabilir miyim?
26/05/2020 - MEHMET :
İlk olarak 2016 yılında tanıştım bilgi kurumsal ile. Bu sene Premium pakete yükselttim ve güncellemeyi kendileri yaptılar Google aramalarında 1. sıradayım. Teşekürler

Bu yazıyı paylaşın:

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

Bilgi Kurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

15.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara