facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

İnşaat Hazır Site

İnşaat Hazır Site

10 Dakikada İnşaat Hazır Site

Yönetim panelli İnşaat Hazır Site temaları ile internet sayfası yapma alanında en popüler şirket olan BilgiKurumsal üç binden fazla internet sitesine web tasarım hizmeti vermektedir. İnşaat temasını satın almadan önce deneyebilirsiniz. Web sayfası açma yazılımımız teknik bilgi gerektirmez ve ucuzdur.

İnşaat Hazır Site Hangi Avantajları Bulunduruyor?

İnşaat şablonları hiçbir yerde olmayan genel özellikleri içerisinde barındırır. Genel özellikleri;

  • Profesyonel İnşaat Web Tasarımı
  • Yönetici Paneli
  • Beğendiğiniz Alan Adı Ücretsiz
  • Web Barındırma İçerisinde
  • E-Posta Limiti Yok
  • Mobil Uyumluluk

İnşaat Hazır Site Şablonu

Tercih ettiğiniz inşaat hazır site tasarımını deneme sitesi kurarak özelleştirebilirsiniz. Oluşturulan deneme internet sitesinde logonuzu kolaylıkla yükleyebilir, istediğiniz sayfaları ekleyebilirsiniz. Temaların yazı türü, font rengi, blok yerleri dışında da çok sayıda seçeneğini değiştirebilirsiniz. Bilgi Bankasında yardım videoları mevcuttur. İnşaat hazır site sistemimiz mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.

En Uygun İnşaat Hazır Site Fiyatları

İnşaat web sitesi maliyeti istenilen tasarımsal özellikler doğrultusunda değişebilmektedir. Firmamızda tasarım fiyatları oldukça düşüktür. Mesala; 475 sayfa veya hizmet 232 görsel yüklemek isterseniz kampanyalı fiyatlarıyla sitenizi kurabilirsiniz. İnşaat web sitesi kampanyasıdan yararlanmak için müşteri temsilcinizle irtibata geçebilirsiniz.

İnşaat Hazır Site E-Mail Adedi Ne Kadar?

Limitsiz bir şekilde e-mail adresi oluşturabilirsiniz. İnşaat hazır site içerisinde eposta alan kotası yoktur.

İnşaat Web Sayfasını Nasıl Kuracağım?

İnşaat hazır site temaları sayesinde internet sitesi sahibi olmak çok kolay. Seçtiğiniz web tasarımın üzerindeki satın alım bağlantısı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme sonrasında çok kısa süre içerisinde siteniz kurulacaktır. İnşaat hazır site web hostingi şirketimiz tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Yayın sonrası panel bilgileri gönderilecektir. Giresun ile Ankara ve Trabzon gibi birçok şehirde sitesini kurduğumuz müşteriler bulunmaktadır.

Ücretsiz İnşaat Web Sitesi Nasıl Açılır?

Ne Yazık ki ücret ödemeden inşaat web sayfası açmak imkansızdır. İnternet sitesinin yayınlanması için mecburen alan adı ve hosting zorunludur.

İnşaat Hazır Site Yönetim Paneli Kolay mıdır?

İnşaat internet sayfanızı teknik bilginiz olmasa dahi kullanabilirsiniz. İnşaat hazır site yönetim ekranı tamamen Türkçedir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara