Hazır Web Siteleri

Hazır web siteleri sayesinde çok kısa sürede profesyonel bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz. Bilgi Kurumsal olarak geliştirdiğimiz özel yazılım sayesinde sadece 10 dakikada web siteniz açılmış oluyor. Size özel yönetim paneli ile sitenizi hemen yönetmeye başlıyorsunuz. Sitenize özel e-mail adresleri de hemen aktif oluyor ve mail gönderip almaya başlıyorsunuz. Hazır web siteleri size zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Alan adı, hosting, e-mail gibi bir çok hizmete extra ücret ödemeden bedava sahip olacaksınız. Hazır web siteleri şablonları kullanarak istediğiniz görünümde sitenizi yayınlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman kolayca sitenizin şablonunu değiştirebilirsiniz. 

Hazır web siteleri ile ilgili çok dile getirilen sorun birbirinin aynısı olan sitelerdir. Yani diğer hazır web sitesi hizmeti veren yerlerden satın aldığınızda sizin sitenizin aynısını başkaları da kullanabilmektedir. Yaklaşık 3 yılda tamamlanan sistemimiz sayesinde bu sorun tamamen ortadan kaldırılıyor. Sitenizin görünümü, renkleri ve yapısı tamamen değiştirilebiliyor ve benzersiz bir görünüme sahip web siteniz oluyor. Hazır dinamik web sitesi sistemi ile sitenizi istediğiniz yerden güncelleyebiliyorsunuz.

Siz de web tasarım, html, php, asp, asp.net gibi uzmanlık gerektiren konulara gerek duymadan hemen sitenizi kurmak istiyorsanız Satın Al sayfamızdan siparişinizi oluşturun.

Yorum Yaz

Güvenlik Kodunu yazınız.

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Birlikte Seçelim?

Müşteri temsilcimiz sizi arasın, en uygun paketi birlikte seçelim.
Detaylı Bilgi İçin Arayın