facebook

Hazır Web Site

Hazır Web Site

Hazır web site sahibi olmak istiyorsanz Türkiye'nin lider hazır web sitesi kurma şirketi olarak sınırsız paketimizi satın alabilirsiniz. Profesyonel web tasarımcılarımız hazırladığı birbirinden modern hazır web sitesi şablonlarından istediğinizi kullanabilirsiniz. İnternet sitenizin istediğiniz kısmını değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Hazır web sitesi tasarımı uzman tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır. Sitenizin kurulumu yapıldıktan sonra yönetim panelinizde yer alan tasarım ayarları sayfasından renkleri, arka plan resmini, yazı boyutlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 

Sitenizin sağında, solunda, ortasında ya da üstünde yer almasını istediğiniz alanları kolayca belirleyebilirsiniz. Sayfa oluşturmada herhangi bir sınır yoktur. Hazır web site sistemi sayesinde istediğiniz kadar sayfa oluşturabilirsiniz.

Hazır web sitesi alana alan adı, hosting ve e-mail hesapları ücretsiz olarak verilmektedir. İnternet sitenizin yayında kalması için extra ek ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. 

Yorum Yaz

Bu yazıyı paylaşın:

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

Bilgi Kurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara