Hazır Emlak Sitesi

Web sitesi kurmak isteyen emlakçılar Bilgi Kurumsal hızlı site paketi kullanarak kolayca site sahibi olabilirler. Satılık emlak ilanlarını, Kiralık emlak ilanlarını kolayca kategorilendirip fiyat, açıklama, başlık ve resimlerini yazabilirler. Hazır emlak sitesi satın alarak dakikalar içerisinde web siteniz yayınlanmış olacak. Emlakçıların tüm ilanlarını kendilerine verilecek olan yönetim panelleri üzerinden kolayca yönetebilirler. İlanlarına ait fotoğrafları çoklu olarak yükleyebilirler. 

Hazır emlak sitesi indir

Hazır emlak sitesi sahibi olmak için template indirmenize ve tasarım ya da programlama ile uğraşmanıza gerek yoktur. Özel olarak hazırlanan Bilgi Yönetim Sistemi sayesinde tüm işlemlerinizi yönetim panelinizden yapabileceksiniz. 

Hazır emlak sitesi şablonları

Profesyonel tasarımcılarımız tarafından hazırlanan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Tek bir tasarıma bağlı kalmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman şablonunuzu değiştirebilirsiniz. Önemli olan kurumsal renklerinize uygun bir şablon kullanmanızdır. Slider alanına yüklediğiniz resimler sayesinde hazır emlak sitesi şablonları tamamen size özel olacaktır.

Hazır emlak sitesi script

Türk mühendisler tarafından programlanan hazır site sistemi sayesinde script ya da programlama gerektiren herhangi birşeyle uğraşmanıza gerek yoktur. Siteniz güvenli bir şekilde şifrelenerek yayınlanmaktadır.

Yorum Yaz

Güvenlik Kodunu yazınız.

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Whatsapp'tan Bilgi Al Detaylı Bilgi İçin Arayın