facebook

Hazır Emlak Sitesi

Hazır Emlak Sitesi

Web sitesi kurmak isteyen emlakçılar Bilgi Kurumsal hızlı site paketi kullanarak kolayca site sahibi olabilirler. Satılık emlak ilanlarını, Kiralık emlak ilanlarını kolayca kategorilendirip fiyat, açıklama, başlık ve resimlerini yazabilirler. Hazır emlak sitesi satın alarak dakikalar içerisinde web siteniz yayınlanmış olacak. Emlakçıların tüm ilanlarını kendilerine verilecek olan yönetim panelleri üzerinden kolayca yönetebilirler. İlanlarına ait fotoğrafları çoklu olarak yükleyebilirler. 

Hazır emlak sitesi indir

Hazır emlak sitesi sahibi olmak için template indirmenize ve tasarım ya da programlama ile uğraşmanıza gerek yoktur. Özel olarak hazırlanan Bilgi Yönetim Sistemi sayesinde tüm işlemlerinizi yönetim panelinizden yapabileceksiniz. 

Hazır emlak sitesi şablonları

Profesyonel tasarımcılarımız tarafından hazırlanan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Tek bir tasarıma bağlı kalmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman şablonunuzu değiştirebilirsiniz. Önemli olan kurumsal renklerinize uygun bir şablon kullanmanızdır. Slider alanına yüklediğiniz resimler sayesinde hazır emlak sitesi şablonları tamamen size özel olacaktır.

Hazır emlak sitesi script

Türk mühendisler tarafından programlanan hazır site sistemi sayesinde script ya da programlama gerektiren herhangi birşeyle uğraşmanıza gerek yoktur. Siteniz güvenli bir şekilde şifrelenerek yayınlanmaktadır.

Yorum Yaz

Bu yazıyı paylaşın:

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara