facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Genel Hazır Site

Genel Hazır Site

10 Dakikada Genel Hazır Site

Türkiye'de Genel Hazır Site yazılımı ile internet sitesi açma alanında en büyük şirket olan Bilgikurumsal.com çok sayıda internet sayfasına destek vermektedir. Genel sistemlerini ücret ödemeden deneyebilirsiniz. İnternet sayfası açma sistemimiz kolay yönetilebilir ve mobil uyumluluk özelliği vardır.

Genel Hazır Site Avantajları

Genel paketleri benzersiz genel özellikleri barındırır. Bazı avantajlar;

  • Bedava Genel Dizaynı
  • Yönetici Paneli
  • Seçtiğiniz Domain Ücretsiz
  • Ekstra Web Hosting Ücreti Yok
  • E-Posta Dahil
  • Limitsiz İçerik

Aradığınız Genel Hazır Site Şablonları

Tercih ettiğiniz genel web sitesi tasarımını deneme sitesi talep ederek özelleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz deneme web sayfasında görsellerinizi teknik bilgi gerektirmeden yükleyebilir, kendi içeriklerinizi ekleyebilirsiniz. Tasarımın font türü, yazı renkleri, menü başlıkları haricinde de bir çok ayarını özelleştirebilirsiniz. Yardım sayfamızda görsel anlatımlar mevcuttur. Genel hazır site şablonlarımız mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.

Genel Hazır Site Fiyatları

Genel internet sitesi maliyeti istediğiniz tasarımsal ve yazılımsal özellikler doğrultusunda belirlenmektedir. Şirketimizde hazır web sitesi paket maliyeti oldukça uygundur. Örnek verecek olursak, 307 sayfa ve kategori, 218 fotoğraf varsa kampanyalı ücretiyle web sitenizi kurabilirsiniz. Uygun fiyatlarla genel web sitesi kurmak için müşteri temsilcimizle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Hazır Site Paketi ile Kaç Adet E-Mail Açabilirim?

İstediğiniz kadar email adresleri açabilirsiniz. Genel hazır site sistemlerinde mail alan sınırı bulunmaz.

Nasıl Genel Web Sayfası Kurabilirim?

Genel hazır site yazılımı sayesinde internet sitesi kurmak oldukça kolaydır. Kullanmak istediğiniz tasarımın üstünde bulunan satın alım linki üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme onayı sonrasında kısa bir süre sonra siteniz kurulacaktır. Genel hazır site web alanı BilgiKurumsal tarafından sağlanır. Kurulum bittikten sonra yönetim bilgileri gönderilecektir. Antalya ile Muğla , Düzce şehirleriyle beraber tüm dünyada referansımız mevcuttur.

Genel Web Sitesi Ücretsiz Açılabilir mi?

Üzgünüz ücretsiz genel internet sayfası açmak mümkün değildir. Web sitenizin kurulması için kesinlikle .com, .net gibi alan adı olmalıdır.

Türkçe Genel Hazır Site Yönetim Paneli

Genel internet sayfanızı teknik bilginiz olmadan düzenleyebilirsiniz. Genel hazır site yönetici paneli ana dili Türkçedir ve değiştirilebilir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara