facebook

Comlu Site Kurmak

Comlu Site Kurmak

.com uzantılı site kurmak istiyorsanız hazırladığımız bu yazı sizlere yardımcı olacaktır. .com'lu web sitesi kurmak için herhangi bir belge gerekmez. İsteyen herkes .com web sitesi kurabilir. Buradaki en önemli husus kullanmak istediğiniz .com uzantılı alan adının daha önce alınmamış olmasıdır. İstediğiniz alan adı daha önce başkası tarafından alındıysa bu ismi kullanmanız mümkün değildir.

Boşta bir alan adı belirledikten sonra sadece alan adı ücreti ödeyerek .com uzantılı web sitesi adına sahip olursunuz. İnternet sitesi kurmak için ise içerisinde bir web sitesi yazılımı bulunması gerekmektedir. İnternet sitesinin dosyalarının ayrıca almanız gereken bir hostinge yüklemeniz ve veritabanı ile alan adı bağlantılarını sorunsuz bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Bilgi Kurumsal olarak comlu site kurmak isteyenler için hazırladığımız web sitesi paketlerinde tüm teknik işlemlerle biz ilgileniyoruz ve sitenizi aktif bir şekilde teslim ediyorum. Belirlediğiniz comlu web sitesi sadece 10 dakika içerisinde aktif oluyor. 

 

Comlu site kurmak ücretsiz midir?

 

2020 tarihi itibariyle de comlu site kurmak bedava ya da ücretsiz değildir. Çünkü .com alan adı için mutlaka ücret ödenmesi gerekmektedir. Bu nedenden dolayı comlu site yapmak için mutlaka bir ücret ödemeniz gerekmektedir. comlu web sitesi kurmak için ücret ödememenizi isteyen yerlere başvuru yapmanız alan adınızı kaybetmenize yol açabilir. 

Yorumlar

28/11/2019 - göksel:
comlu ücretsiz site kurmak istiyorum hiçbir yerde yok. kampanya yapsanız bedava verseniz ne güzel olur.
12/04/2020 - SELİM AK:
comlu site açmak istiyorum ücretsiz yardımcı olur musunuz?
20/05/2020 - FERHAT DAĞ:
Arkadaşlar com alan adı dolarla yurtdışından alınıyor. 9-10 dolar arası değişiyor. Bedavaya hiçbir yer vermez. Bedava veriyorum diyenlere inanmayın. Kimse sizin yerinize alan adı parasını ödemez. Doğru yazmışlar.

Bu yazıyı paylaşın:

Binlerce kişi BilgiKurumsal kullanıcısı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

BilgiKurumsal web sitesi ve e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

30+ Kişilik Uzman Ekip

20.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

Web sitesi paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara