Zorunlu Web Sitesi Ne Zaman Yürürlüğe Giriyor? Yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte gelen şirketlere web sitesi zorunluluğunun yürürlüğe girme tarihi herkes tarafından merakla bekleniyor. En son 1 Temmuz 2013 tarihinde yürürlüğe gireceği açıklandı fakat bu tarih tekrar 1 Temmuz 2..
Tarih: 27 Ağustos 2013 Kategori: Bilgi Kurumsal
WeChat Messi ile 235 Milyon Kişiye Ulaştı WeChat'in reklamlarında oynayan Messi, akıllı telefonlarda kullanılan uygulamanın 235 milyon kişiye ulaşmasını sağladı. WhatsApp, WeChat ve Line gibi mesajlaşma servisleri arasındaki rekabet ise giderek artıyor. Akıllı telefon kullana..
Tarih: 20 Ağustos 2013 Kategori: Teknoloji
Zorunlu Web Sitesi Yasası Yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte şirketlerin internet sitesi olma zorunluluğu uzun zamandır gündemdedir. Yeni Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça bahsedildiği üzere web sitesi zorunluluğu şirketlerin ortaklarına ve diğer kurumlara ka..
Tarih: 18 Ağustos 2013 Kategori: Bilgi Kurumsal
Hazır Site Hazır site genellikle template diye tabir edilen sitedir. Hazır site denildiğinde internet kullanıcılarının aklına gelen ilk şeylerden birisi birbirinden hiçbir farkı olmayan ve hiçbir özelliği olmayan internet sitesidir.Bilgi Kurumsal ..
Tarih: 1 Ağustos 2013 Kategori: Bilgi Kurumsal
Dribbble Davetiyesi - 2 Kişi Bilgi Kurumsal'ın açılışı sebebiyle 2 kişiye Dribbble Davetiyesi hediye ediyoruz.Portfolyo linkinizi ve gönderilecek e-mail adresinizi bu konuya yorum olarak yazabilirsiniz.Tasarım konusunda kendimizi bir otorite olarak kabul etmesek de..
Tarih: 30 Temmuz 2013 Kategori: Bilgi Kurumsal
SMTP ile Mail Gönderme ve PHPMailer Php ile gönderilen maillerde standart mail() fonksiyonu daha pratik olsa da spama düşme ihtimali oldukça yüksektir.SMTP protokolü kullanarak mevcut bir mail hesabında oturum açılarak mail gönderilir.PHPMailer kütüphanesini kullanarak SMTP..
Tarih: 23 Temmuz 2013 Kategori: Web Yazılım
Sosyal Medya Icon Setleri (16PX) Web tasarımcılar için derlediğimiz 16PX boyutlarındaki Sosyal Medya Icon arşivimizi indirebilirsiniz.Listede bulunan iconların listesi:500px, Aboutme, Addthis, Aim, Amazon, Aol, App Store 2, App Store, Apple, Ask.fm, Bebo, Bilgi Kurumsal, Bing..
Tarih: 16 Mayıs 2013 Kategori: Iconlar

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Birlikte Seçelim?

Müşteri temsilcimiz sizi arasın, en uygun paketi birlikte seçelim.
Detaylı Bilgi İçin Arayın