Alüminyum Firmaları İçin Web Tasarım ve Hazır Site Alüminyum sektöründe faaliyet gösteren firmalar için özel olarak hazırladığımız paket ile alüminyum şirketleri web sitesi sahibi olacaklar. Alüminyum Çatı Kaplama, alüminyum doğrama, folyo, levha ya da imalatında hizmet veren firma..
Tarih: 25 Eylül 2013 Kategori: Hazır Site
Hazır Template Hazır template internet sitesi yapımı ve kurulumu günler hatta aylar sürmeyen internet sitesidir. Web sitesini hemen kurmak isteyenler hazır template sitelerinden yararlanabilirler. Hazır siteler size en çok zamandan kazandırır. Bilgi Kurum..
Tarih: 20 Eylül 2013 Kategori: Hazır Site
Apple’a ilk yanıt Samsung’dan geldi Apple'ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni ürünü iPhone 5S'te bulunan 64 bit işlemcisi Apple firmasını mobil sektöründe lider konumuna taşımıştı.Yeni nesil iPhone modellerinden biri olan iPhone 5S, ara model olmasına rağmen ö..
Tarih: 16 Eylül 2013 Kategori: Teknoloji
Hazır İnternet Sitesi Şablonları Hazır internet sitesi sahibi olmak isteyenler uzman tasarımcılarımızın özel olarak hazırladığı şablonları kullanabilirler. Web tasarım ekibimiz tarafından özenle ve dünya trendlerine uygun olarak hazırlanan hazır internet sitesi ş..
Tarih: 7 Eylül 2013 Kategori: Hazır Site
Pes 2014 Dünyanın en popüler futbol oyunlarından birisi olan PES 2014'ten bahsedeceğiz. İlgiyle beklenen yeni oyunu Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014) için sistem gereksinimleri yakın zamanda açıklandı. Kendi kategorisindeki diğer bir oyun olan ..
Tarih: 5 Eylül 2013 Kategori: Teknoloji
Web Tasarım Programları Web tasarım sektöründe bir çalışan olmak için öncellikli olarak web tasarım programlarından birine ya da bir kaçına hakim olmanız gerekmektedir. Web tasarım programları internet sitesinin arayüzünü tasarlamak için kullanılan progr..
Tarih: 4 Eylül 2013 Kategori: Web Tasarım
Android Kitkat - Yeni Sürüm 4.4 Google yeni android sürümüne verdiği yeni ismi Kitkat olarak açıkladı. Android'in 1 milyarın üzerinde telefonda kullanıldığı ise www.android.com/kitkat adresinden resmi olarak açıkladılar. Cupcake, Donut, Eclair, Froyo, Gingerbre..
Tarih: 3 Eylül 2013 Kategori: Teknoloji
Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı? Kurumsal web siteleri şirketlerin internet üzerindeki itibarını belirler. Bu yüzden kurumsal bir web sitesi şirketinizi en iyi şekilde yansıtmalıdır. Şirketler ürün ya da hizmetlerini tanıtmak için profesyonel bir ekibe sahip olan şir..
Tarih: 1 Eylül 2013 Kategori: Kurumsal Web Sitesi
Hazır Kurumsal Site Kurumsal web siteleri genel web sitelerinden farklı olarak hazırlanmaktadır. Bir portalda ya da genel içerikli bir web sitesinde olan özelliklerden daha farklı içerikleri bulundururlar. Kurumsal site öncellikle şirketinizin kurumsal kimliği..
Tarih: 1 Eylül 2013 Kategori: Hazır Site
Web Sitesi Zorunluluğu Yeni TTK Kanunu ile birlikte şirketlere internet sitesi zorunluluğu geliyor.1 Temmuz 2014'ten itibaren kurulan firmaların, kuruluşlarının ticaret siciline tescil edildiği tarihten itibaren en az 3 ay içinde bir web sayfası açmaları gerekiy..
Tarih: 28 Ağustos 2013 Kategori: Bilgi Kurumsal

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Birlikte Seçelim?

Müşteri temsilcimiz sizi arasın, en uygun paketi birlikte seçelim.
Detaylı Bilgi İçin Arayın