Windows 8.1 ile Başlat Tuşu Geri Döndü Microsoft’un merakla beklenen Windows 8.1 güncellemesi yayınlandı.Windows 8.1 güncellemesiyle başlat tuşu geri döndü. Microsoft kullanıcıların yıllardır kullandığı başlat tuşu Windows 8 işletim sisteminde bulunmuyordu. Başl..
Tarih: 17 Ekim 2013 Kategori: Teknoloji
Twitter Takipcilerinizden Direkt Mesaj Alın Twitter, kullanıcılarının birbirlerini takip etmek zorunda olmadan, direkt mesaj gönderebilecekleri yeni bir özellik sunmaya başladı. Bu değişiklik twitter kullanıcıları için güzel bir gelişme olduğunu söylebiliriz. Böylelikle öze..
Tarih: 17 Ekim 2013 Kategori: Teknoloji
Hazır Web Paketleri Hazır web paketleri genellikle hizmetinize sınırlamalar koyar. Bilgi Kurumsal olarak hizmetinizi sınırsız kullanmanız için paketleri ve sınırları kaldırdık. İstediğiniz kadar sayfa oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kadar e-mail adresi..
Tarih: 16 Ekim 2013 Kategori: Hazır Site
Hazır Site Şablonları Hazır site şablonlarından istediğiniz seip sitenize uygulayabilirsiniz. Bilgi Kurumsal olarak hazırladığımız şablon yapısı sayesinde internet sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İnternet sitenize en uygun şablo..
Tarih: 15 Ekim 2013 Kategori: Hazır Site
İşte HTC first HTC son zamanlarda Facebook Home ile gelecek olan cihazı HTC First’ü tanıtmıştı. Şimdi bugun satışa sunulan bu cihazın kutudan çıkartılışını gösteren bir video yayınlandı.Dünyanın ilk Facebook&nbs..
Tarih: 14 Ekim 2013 Kategori: Teknoloji
Düğün Salonu Hazır Site ve Web Tasarım Şablonu Düğün salonları için hazır site ve web tasarım şablonları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Düğün salonu sahipleri için özel olarak hazırlanan tasarımdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Salonunuzu tanıtan yazıları yazabilir ve ilet..
Tarih: 13 Ekim 2013 Kategori: Hazır Site
En Ucuz Hazır Site Bilgi Kurumsal olarak fiyat politikamızı sektörde en ucuz olacak şekilde belirledik. Özel programlama ve özel tasarım hizmeti veren şirketler arasında en ucuz hizmeti veren şirket olmak için yola çıktık. Bilgi Yönetim Sistemi'nin sahip..
Tarih: 11 Ekim 2013 Kategori: Hazır Site
Google Nexus 5 piyasaya çıkış tarihi belli oldu! Tabi ki Apple ve Samsung'un atağına karşılık Google geç kalmadı.Google'un amiral gemisi Nexus 5 için belirlenen piyasaya çıkış tarihi tarih ekim ayının son haftası.Nexus kullanıcılar için bu tarih biraz geçte olsa; azımsanmayacak ..
Tarih: 6 Ekim 2013 Kategori: Teknoloji
Gemi Hazır Site Template ve Web Tasarım Gemi onarım ve gemicilik sektöründe var olan şirket için özel olarak hazırladığımız hazır site template sistemi ile gemicilik alanındaki tüm firmalar kolayca internet sitesi sahibi olacaklar. Gemi onarım, gemi tadilatı, marina, yatç..
Tarih: 2 Ekim 2013 Kategori: Hazır Site
Youtube'nin yeni yorum sistemi görücüye çıktı Youtube videolarının alt tarafında yer alan yorum alanı uzun süredir tartışma konusuydu. Kullanıcıların beğenileri sonucu üst sıralara taşınan yorumlar, kullanıcıları rahatsız ediyordu ve bazen konuyla alakasız olabiliyordu.Youtub..
Tarih: 26 Eylül 2013 Kategori: Teknoloji

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. 7 gün boyunca ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

ÜCRETSİZ DENE

Tamamen Ücretsiz!

Birlikte Seçelim?

Müşteri temsilcimiz sizi arasın, en uygun paketi birlikte seçelim.
Detaylı Bilgi İçin Arayın