facebook

" Bilgi Kurumsal'ın benzersiz şablonları sayesinde web sitemizin nasıl olacağını seçme imkanımız oldu. Üstelik uygun fiyata, kısa sürede mobil uyumlu, Google'da üst sıralarda yer alan ve yönetim panelli web sitesi kurduk. "

─ Ömer Kurtarıcı / Ağa Lokantası

Başarı hikayesini dinle

Asansör Web Tasarım

Asansör Web Tasarım

Asansör Web Tasarım Paketleri

Profesyonel Asansör Web Tasarım yazılımı ile web sitesi yapma alanında en popüler şirket olan Bilgi Kurumsal yüzlerce web sitesine barındırma hizmeti vermektedir. Asansör paketini satın almadan önce test edebilirsiniz. İnternet sayfası yayınlama tasarımlarımız kolay yönetilebilir ve mobil uyumluluk özelliği vardır.

Asansör Web Tasarım Hangi Özelliklere Sahip?

Asansör şablonlarımız çok sayıda hizmetleri içinde bulundurur. Genel özellikleri;

  • Bedava Asansör Teması
  • Türkçe Yönetici Paneli
  • Beğendiğiniz Domain Ücretsiz
  • Barındırma Ücreti Yok
  • E-Posta Sınırı Yok
  • Sınırsız Sayfa

Muhteşem Asansör Web Tasarım Şablonları

Beğendiğiniz asansör web sitesi tasarımını düzenle linki aracılığıyla değiştirebilirsiniz. Oluşturulan deneme internet sitesinde dökümanlarınızı kolay bir şekilde yükleyebilir, menü ekleyebilirsiniz. Şablonların font türü, renk, sayfa başlıkları vb. çok sayıda seçeneğini düzenleyebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfamızda yardım videoları bulunmaktadır. Asansör web tasarım sistemi mobil uyumluluğa sahiptir.

Asansör Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Bir asansör internet sitesi ücreti talep edilen tasarımsal ve yazılımsal özellikler doğrultusunda değişebilmektedir. Bilgi Kurumsal web sitesi kurma paket maliyetleri 499 TL'den başlamaktadır. Örnek verecek olursak, 121 sayfa veya kategori, 176 döküman oluşturursanız seçtiğiniz paket fiyatıyla web sitenizi açabilirsiniz. Ekonomik asansör hazır web sitesi için bizlerle görüşebilirsiniz.

Asansör Web Tasarım E-Mail Adedi Ne Kadar?

İstediğiniz kadar e-posta adresleri açabilirsiniz. Asansör web tasarım paketinde e-mail alan kotası yoktur.

Asansör Web Sitesini Nasıl Kuracağım?

Asansör web tasarım temaları ile web sayfası açmak çok pratik. Seçtiğiniz web tasarımın üzerindeki satın alma linki aracılığıyla satın alabilirsiniz. Ödemenizin sonrasında kısa bir süre sonra web siteniz aktif edilecektir. Asansör web tasarım web hostingi Bilgi Kurumsal tarafından sağlanır. Kurulum tamamlandıktan sonra bilgilendirme yapılacaktır. Giresun ile Kahramanmaraş , İzmir şehirleriyle beraber dünyanın her yerinde satın alan müşterilerimiz bulunmaktadır.

Asansör İnternet Sitesi Ücretsiz Kurulabilir mi?

Maalesef bedava asansör internet sitesi sahibi olmak imkansızdır. İnternet sayfanızın yayınlanabilmesi için mecburen domain zorunludur.

Asansör Web Tasarım Yönetim Paneli Kolay mıdır?

Asansör internet sayfanızı çok kolay kullanabilirsiniz. Asansör web tasarım yönetici paneli ana dili Türkçedir ve değiştirilebilir.

Binlerce kişi Bilgi Kurumsal'lı oldu.

Siz de web sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz demo sitenizi oluşturalım, 14 gün boyunca deneyin, istediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

5000+ Referans

Bilgi Kurumsal'ı 14 gün ücretsiz denemeye başla

Whatsapp görüşmesi başlat:

Hemen Ara